Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

SHARP

Gałkowo Sharp Masters 2017

Gałkowo Sharp Masters

Na przełomie czerwca i lipca Sharp wsparł aktywnie jedno z najbardziej medialnych wydarzeń jeździeckich w Polsce – mowa o „Gałkowo Sharp Masters 2017”.

Była to już XVI edycja, w której Sharp wcielił się w rolę sponsora tytularnego zawodów Grand Prix – memoriału mjr. Ludwika Ferensteina. „Gałkowo Masters” to wyjątkowe wydarzenie sportowe, kulturalne, charytatywne, ale i towarzyskie. To spektakularne widowisko jeździeckie wzbudza coraz większe zainteresowanie, zapewniając świetną zabawę, pomoc potrzebującym w loterii charytatywnej oraz wspomnienia rodzinnej tradycji uwiecznionej na przedwojennych fotografiach z zawodów jeździeckich mjr. Ludwika Ferenstaina, jednego z najsłynniejszych jeźdźców polskiej kawalerii.

W wydarzeniu łączącym rywalizację jeździecką ze sztuką wzięli udział zawodnicy nie tylko z kraju, ale i Europy. Uczestnicy mogli przyglądać się również teatrowi konnemu, a także majestatycznym koniom andaluzyjskim pochodzącym z hiszpańskiej szkoły jazdy, dosiadanym przez m.in. Kingę Rusin czy Karolinę Ferenstein-Kraśko. W najważniejszym konkursie Grand Prix – memoriale Ludwika Ferensteina najlepsza okazała się para Aleksandra Kozanecka i Suedwinds Amanda. Amazonka otrzymała najnowszej generacji telewizor, który podczas ceremonii dekoracji wręczył osobiście dyrektor sprzedaży firmy UMC Poland, właściciela marki Sharp w segmencie telewizorów, Piotr Brandt.

2017-09-06

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket