Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

TEKA

Czwarta edycja konkursu

Czwarta edycja konkursu

1 września rozpoczęła się kolejna, IV już edycja coraz popularniejszego konkursu wśród młodych architektów i projektantów wnętrz – „Teka Inspiruje”.

Jak co roku, na uczestników czeka nie lada wyzwanie: należy zaprojektować kuchnie opierając się o zadany temat przewodni, który w tym roku nawiązuje do... kuchni spełnionych marzeń. Inspiracją do projektów może być najnowsza linia marki Teka Wish. Termin nadsyłania prac upływa 15 października. Nagrodami w konkursie są vouchery na zakup urządzeń marki Teka. Pierwsze miejsce to voucher na kwotę 10 000 zł, drugie miejsce premiowane będzie kwotą 5000 zł, a za trzecie miejsce organizator przekaże na zakup urządzeń marki Teka kwotę 3000 zł. Dodatkową nagrodą dla zwycięzcy jest zaproszenie na 3 dniowe szkolenie AutoCad organizowane przez firmę Procad.

– Postanowiliśmy kontynuować konkurs Teka Inspiruje, ponieważ trzy poprzednie edycje spotkały się z bardzo pozytywnym przyjęciem wśród projektantów wnętrz. Otrzymaliśmy setki ciekawych projektów od uczestników z całej Polski, a jury miało naprawdę trudne zadanie, aby wyłonić laureatów. Nagrodzone prace można zobaczyć na stronie www.tekainspiruje.pl w zakładce „konkurs” – mówi Iwona Kryczka, marketing manager TEKA Polska. – Mamy nadzieję, że w tym roku TEKA zainspiruje projektantów do stworzenia wielu oryginalnych koncepcji kuchni, które będą odpowiedzią na życzenia domowników – dodaje.

2017-09-06

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket