Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

TCL

Prezentuje telewizory serii C70

Prezentuje telewizory

Podczas zorganizowanej w Warsaw Spire konferencji prasowej firma TCL Polska zaprezentowała nową linię telewizorów – C70.

Roksana Klitkowska przybliżyła obecne plany firmy oraz jej strukturę na rynku polskim i światowym. Obecnie na świecie TCL zajmuje 5. pozycję pod względem produkcji paneli LCD i 3. pod względem sprzedaży telewizorów. Jak wiadomo, w Żyrardowie funkcjonuje fabryka firmy, o której działalności opowiedział Tomasz Olender. Pracują w niej cztery linie montażowe, a zdolności produkcyjne sięgają 2,8 mln sztuk telewizorów rocznie. Komponenty do składania telewizorów dostarczane są bezpośrednio z Chin za pomocą linii kolejowej, określanej również jako „nowy jedwabny szlak”. Pozwoliło to na skrócenie czasu dostawy z 38 dni dla drogi morskiej do jedynie 16 dni. Gwóźdź programu, czyli telewizory TCL C70, zaprezentował Marek Maciejewski. Telewizory będą dostępne w wersjach o przekątnych: 49, 55, 65 oraz 75 cali w cenach detalicznych, które wynoszą odpowiednio: 2999, 3499, 5499 i 10 999 zł. Cztery najważniejsze cechy linii C70 to według producenta: wzornictwo, jakość obrazu i dźwięku oraz przystępna obsługa. Za to pierwsze odpowiedzialny jest Flemming Møller Pedersen, który nie pierwszy raz współpracuje z TCL. Na swoim koncie ma projekty m.in. dla takich marek jak Bang & Olufsen. Trzeba przyznać, że wygląd nowych telewizorów jest niezwykle atrakcyjny – solidne boczne nóżki i aluminiowa ramka z widocznym fazowaniem sprawiają, że trudno o konkurencję w tej klasie cenowej. O znakomitą jakość obrazu zadbać mają 10-bitowa matryca o rozdzielczości 4K oraz funkcja HDR Pro i pełna obsługa formatów HDR10 i HLG. Za część audio odpowiada znakomity system dźwiękowy opracowany przez JBL. Jest to odpowiedź na oczekiwania klientów, którzy w tej klasie cenowej poszukują telewizorów z dobrym zestawem głośników i nie chcą korzystać z dodatkowych urządzeń, takich jak soundbary. Całością zarządza prosty i intuicyjny interfejs platformy Android TV w wersji 6.0, a już na wrzesień zapowiedziano aktualizację do 7.0.

Prezentuje telewizory

Gości przywitała Roksana Klitkowska – marketing manager w TCL.

Prezentuje telewizory

Linię C70 w najdrobniejszych szczegółach zaprezentował Marek Maciejewski – europe product development director w TCL.

Prezentuje telewizory

Seria C70 wprost urzeka wyglądem. Oprócz tego jest dostępna w atrakcyjnej cenie.

Prezentuje telewizory
Prezentuje telewizory

Tomasz Olender, zastępca dyrektora generalnego TCL Operations Polska opowiedział o szczegółach funkcjonowania fabryki telewizorów w Żyrardowie.

Prezentuje telewizory

Maciej Piekałkiewicz – dyrektor generalny TCL przedstawił plany firmy w najbliższej perspektywie.

2017-07-28

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket