MASTER

Wentylator przenośny DF 20

Wentylator przenośny

Przenośny wentylator Master DF 20 to lider na rynku wśród profesjonalnych wentylatorów osiowych. Zapewnia skuteczną wentylację pomieszczeń magazynowych, warsztatów, namiotów i hal produkcyjnych.

Charakteryzują go przepływ powietrza 6600 m3/h oraz 3 poziomy prędkości. Warty podkreślenia jest również regulowany strumień nadmuchu oraz możliwość rotacji zarówno w pionie, jak i w poziomie. Wentylator DF 20 można zastosować w dowolnym miejscu, a także zamontować na ścianie lub sufi cie. Dzięki temu możliwa jest stała cyrkulacja powietrza wewnątrz budynków, łatwiej także usuwać nieprzyjemne zapachy, szkodliwe gazy lub nadmiar wilgoci.

Master DF 20 jest zbudowany z dobrej jakości komponentów, a wytrzymała obudowa, malowana proszkowo, pozwala na jego wykorzystanie nawet w bardzo wymagających warunkach pracy. Współczynnik ochrony IP 44 znacznie zwiększa możliwości jego zastosowania. Jest to jeden z najczęściej wybieranych modeli wśród profesjonalistów, choć na uwagę zasługują także pozostałe modele wentylatorów marki Master o większych przepływach powietrza: DF 30 i DF 36.

2017-07-06