Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Targi Twój Dom, Twój Ogród

Targi Twój Dom,

Druga edycja targów Twój Dom, Twój Ogród przyciągnęła do ostródzkiego Expo Mazury 9,5 tys. odwiedzających.

Podczas imprezy przez dwa dni targowe goście mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami i produktami przeznaczonymi dla domu oraz ogrodu, a także nabyć interesujące ich produkty. Wystawcy prezentowali takie produkty jak narzędzia ogrodnicze i elektronarzędzia, drzwi, okna, podłogi czy meble ogrodnicze.

Targi wspólnie otworzyli Piotr Łyżeń – dyrektor projektu oraz Beata Maly-Kaczanowska – wiceprezes zarządu Expo Arena SA. Wręczono również nagrody „Żagiel Rozwoju” za nowoczesne i innowacyjne produkty. Przyznano je firmom Croswood sp. z o.o. sp. k. (za lampy wykonane z materiału Resysta) oraz Wobet-Hydret sp. j. Cichecki (za autonomiczny system uzupełniający zasilanie biologicznej oczyszczalni ZBH).

Dużą atrakcją imprezy był również gość specjalny. Ostródę odwiedziła Katarzyna Dowbor – prezenterka, znana m.in. z programu „Nasz nowy dom”. Odwiedzający mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie lub wziąć autograf, a organizator przeprowadził interesujący wywiad z gościem.

Z racji połączenia targów z kiermaszem ogrodniczym Zielona Arena goście mogli również skorzystać z oferty kilkudziesięciu stoisk zarówno z roślinami, jak i produktami regionalnymi. Była to doskonała okazja, aby zaopatrzyć się w ostatnie sadzonki na działkę przed rozpoczynającym się już sezonem.

Targi Twój Dom,

Na stoisku ostródzkiego PGN chętni mogli przyjrzeć się sprzętowi marki własnej Best. Do dyspozycji był również kompetentny zespół dystrybutora.

Targi Twój Dom,
Targi Twój Dom,

Dużo gości przyciągała strefa marketu Mrówka, który został otwarty pod koniec kwietnia w Ostródzie przy współpracy grupy PSB z PGN.

Targi Twój Dom,

Swoje narzędzia ogrodowe prezentowała Stiga, szczególnie duże zainteresowanie wzbudzały traktorki i ridery.

Targi Twój Dom,

Dzięki obecności marki Makita można było przyjrzeć się bliżej wydajnym i skutecznym elektronarzędziom.

Targi Twój Dom,

Po wręczeniu nagród nie zabrakło oczywiście pamiątkowego zdjęcia.

2017-05-11

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket