PHILIPS

Szczoteczka Sonicare For Kids HX6322/04 - uczy dobrych nawyków

Szczoteczka Sonicare For Kids HX6322/04 -

Prezentowany model wyposażony jest w moduł Bluetooth, który współpracując z interaktywną aplikacją, pomaga dzieciom lepiej i dłużej szczotkować zęby.

Dzięki takiemu rozwiązaniu dzieci podczas obowiązkowego mycia zębów dodatkowo bawią się i uczą. Innowacyjna technika mycia sonicznego pozwala o ponad 75 proc. lepiej umyć żeby niż standardowa szczoteczka manualna. Robi to za pomocą 500 ruchów na minutę. W modelu Sonicare dla dzieci zastosowano przyjazne funkcje i programy, np. program delikatny dla młodszych maluchów czy tryb regularny dla starszych dzieci. Ponadto wbudowany zegar KidTimer wskazuje prawidłowy, dwuminutowy (zalecany przez dentystów) czas mycia, a melodyjki KidPacer sygnalizują czas zmiany miejsca szczotkowania. W aplikacji wykorzystano postać sympatycznego Sparkliego i nauczyciela, który stawia przed dzieckiem wyzwania. Za każdym razem, gdy dziecko dobrze umyje zęby, Sparkly jest szczęśliwszy, a każda pomyślnie zakończona sesja szczotkowania jest nagradzana. Aplikacja pokazuje wizualizacje, jak prawidłowo szczotkować zęby, a monitor postępu w aplikacji śledzi skuteczność mycia zębów pociech. Rodzic może także sprawdzić, jak dziecko radzi sobie ze szczotkowaniem. Szczoteczka Philips Sonicare for Kids przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3–10 lat i kosztuje ok. 269 zł.

Szczoteczka Sonicare For Kids HX6322/04 -
2016-08-16