Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

CAMRY

Funkcjonalność w przystępnej cenie

Funkcjonalność w przystępnej cenie

W ofercie marki Camry pojawił się nowy stereofoniczny zestaw wieżowy CR 1135. Pozwala on na odtwarzanie muzyki z wielu różnorodnych źródeł.

Model CR 1135 oprócz napędu CD ma wbudowany tuner radiowy FM/AM z automatycznym wyszukiwaniem stacji. Na przednim panelu, obok regulatora głośności, dostępne jest wyjście słuchawkowe (jack 3,5 mm) oraz wejście audio (również jack 3,5 mm), a także złącze USB. Dzięki temu muzyki możemy słuchać nagrań nie tylko z płyt CD czy radia, ale również z przenośnych pamięci flash i zewnętrznych urządzeń (np. odtwarzaczy MP3, smartfonów czy tabletów). Niezbędne informacje związane z odtwarzaniem muzyki z wybranego źródła prezentowane są na niewielkim wyświetlaczu LCD.

Urządzenie charakteryzuje się mocą 30 W. Dostępna jest łatwa w użyciu korekcja dźwięku (w tym regulacja tonów niskich i wysokich), dzięki której użytkownik może dopasować brzmienie systemu audio do własnych preferencji.

Model CR 1135 dostępny jest w kolorze srebrnym z czarnymi elementami na froncie jednostki centralnej i kolumn głośnikowych. W zestawie znajduje się pilot zdalnego sterowania. Sugerowana cena detaliczna urządzenia to 389 zł.

2016-02-02

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket