Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Nowe funkcje dekodera

CYFROWY POLSAT

Nowe funkcje dekodera Evobox PVR

2017-01-03

Cyfrowy Polsat wprowadził kolejną już aktualizację oprogramowania dekodera Evobox PVR. Dzięki niej zapewniono dostęp do internetowego radia oraz możliwość włączenia jednoczesnego podglądu aktualnie oglądanego programu i przełączenia się na dowolny kanał z listy.

Czytaj więcej...
Światłowód – telewizja

Światłowód – telewizja i szybki internet

2017-01-03

Dostęp do superszybkich łączy ma wpływ na gospodarkę, a także na rozrywkę. Współcześni telewidzowie są równocześnie internautami. Według badań w naszych domach jest kilka urządzeń korzystających z Internetu, a w przyszłości będzie ich znacznie więcej za sprawą Internetu rzeczy. Wymagać będą dostępu do szybkiego internetu, który zapewnią łącza światłowodowe.

Czytaj więcej...
Słuchawki MrSpeakers w dystrybucji

Słuchawki MrSpeakers w dystrybucji MIP

2016-12-12

Firma MIP, właściciel sieci sklepów Mp3store, została oficjalnym polskim dystrybutorem produktów marki MrSpeakers.

Czytaj więcej...
Przejęcie firmy Roksan

MONITOR AUDIO

Przejęcie firmy Roksan

2016-12-12

Firma Monitor Audio ogłosiła przejęcie innego brytyjskiego producenta sprzętu audio – firmy Roksan. Szczegółowych informacji na temat fuzji obydwu przedsiębiorstw na razie nie ujawniono.

Czytaj więcej...
Przedstawienia Opery Wiedeńskiej

SAMSUNG

Przedstawienia Opery Wiedeńskiej w UHD HDR w aplikacji Samsung Smart TV

2016-12-07

La Traviata Verdiego wystawiona przez Operę Wiedeńską jest pierwszym przedstawieniem które można było obejrzeć na żywo w rozdzielczości UHD z HDR za pośrednictwem aplikacji w Samsung Smart TV.

Czytaj więcej...
TCL wprowadza strategię „Jeden pas, Jedna droga”

TCL

TCL wprowadza strategię „Jeden pas, Jedna droga”

2016-12-07

Współczesna inicjatywa reaktywowania Jedwabnego Szlaku oraz wzmocnienia współpracy między Europą i Chinami spotkała się z żywym zainteresowaniem firmy TCL, a Polska w tej współpracy na swoje szczególne miejsce. Przyczyni się szybszego dostarczania produktów europejskim konsumentom.

Czytaj więcej...
Dostęp do Tidala

Dostęp do Tidala

2016-12-01

Wybrane modele marki Cyrus uzyskały dostęp do serwisu Tidal, za pośrednictwem którego możemy strumieniowo odtwarzać muzykę w bardzo dobrej jakości, w bezstratnych formatach audio.

Czytaj więcej...
Kupuje firmę Harman

SAMSUNG

Kupuje firmę Harman

2016-11-30

Samsung Electronics oraz koncern Harman ogłosiły podpisanie umowy, w ramach której firma Samsung przejmie akcje spółki Harman. Łączna wartość transakcji, która ma zostać sfinalizowana w połowie 2017 r., wyniesie 8 mld dolarów.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket