Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Test opaski

MIVIA

Test opaski Essential 350

2017-04-27

Marka MiVia, należąca do MiTAC Europe, specjalizuje się w produktach dla osób aktywnych. Przykładem tego jest „inteligentna” opaska MiVia Essential 350, którą miałem okazję przetestować.

Czytaj więcej...
Test słuchawek nausznych

B&O PLAY

Test słuchawek nausznych BEOPLAY H6

2017-04-27

Marka B&O Play przyzwyczaiła nas do tego, że jej produkty wyróżniają się na rynku nie tylko pod względem jakości brzmienia, ale również wzornictwa. Doskonałym tego przykładem są słuchawki nauszne Beoplay H6, czyli przewodowy „brat” modeli Beoplay H7, H8 i H9.

Czytaj więcej...
Test blendera kielichowego

AMICA

Test blendera kielichowego BTK 5011 IN

2017-04-27

Codzienne picie soków oraz świeżo robionych napojów typu smoothie znakomicie wpływa na zdrowie. Warto, by urządzenia takie, jak przez nas testowane, coraz częściej gościły w polskich domach. Nie tylko zdrowo, ale i smacznie.

Czytaj więcej...
Test wagi łazienkowej

MPM

Test wagi łazienkowej MWA-04

2017-04-27

Wiosna w pełni, a po niej lato. Wszyscy niemal przypominają sobie o diecie i uzmysławiają sobie, że dalej folgować z przysmakami już nie należy. Trzeba stanąć na wadze i spojrzeć prawdzie w oczy... 

Czytaj więcej...
Test pakowarki

THOMSON

Test pakowarki THVS47701

2017-04-26

Za każdym razem, kiedy mam do czynienia z pakowaniem próżniowym, żałuję, że jeszcze takiego sprzętu nie kupiłam do swojego mieszkania. Pakowarka próżniowa to niezwykle pomocny kuchenny organizer.

Czytaj więcej...
Idealny na wiosenne porządki

AMICA

Idealny na wiosenne porządki

2017-04-11

Każdy chce, aby w jego mieszkaniu było czysto i pachnąco. My zapewniliśmy ten stan rzeczy bez zbędnego wysiłku, w zaledwie chwilę dzięki testowanemu odkurzaczowi marki Amica. Spodobało nam się to, że jest lekki, efektywny i ma ciekawie kontrastujące zdobienia.

Czytaj więcej...
Posieka, zblenduje, ubije...

THOMSON

Posieka, zblenduje, ubije...

2017-04-11

…i pomoże w wielu innych pracach kuchennych. A jak wiadomo, przy takich czynnościach wykonywanych ręcznie sprzątania jest co nie miara.

Czytaj więcej...
Czas na... pizzę!

GORENJE

Czas na... pizzę!

2017-04-11

Polacy coraz chętniej spędzają wolny czas w kuchni. Lubimy gotować i nas, jako medium branżowe zajmujące się tą tematyką, bardzo to cieszy. Porównując dostępne piekarniki, konsumenci wskazują na wzornictwo, jednak ważne jest także to, jak szybko i skutecznie piekarnik wypieka… pizzę, co sprawdziliśmy.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket