Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Skuteczność przede wszystkim!

ELECTROLUX

Skuteczność przede wszystkim! Odkurzacze workowe PowerForce.

2015-09-30

Skuteczne odkurzanie wymaga precyzji i… dobrego odkurzacza! Specjalistą w tej dziedzinie jest marka Electrolux, która od lat znana jest z produkcji nowoczesnych i efektywnych odkurzaczy. I tym razem nie zawiodła naszych oczekiwań, wprowadzając na rynek nową linię PowerForce

Czytaj więcej...
Piękny uśmiech w cenie!

PHILIPS

Piękny uśmiech w cenie! Szczoteczka soniczna HX8911/01 Sonicare HealthyWhite+

2015-09-30

Śnieżnobiały uśmiech to największa ozdoba zarówno pań, jak i panów. Ale nie tylko. Zadbane zęby to także kwestia zdrowia i właściwej higieny. Dlatego warto sięgnąć po elektryczne szczoteczki, które zapewniają skuteczne i dokładne czyszczenie zębów.

Czytaj więcej...
Mobilne odkurzanie -

SAMSUNG

Mobilne odkurzanie - odkurzacz bezworkowy VC08F70HNQR

2015-09-30

W odkurzaniu liczy się nie tylko skuteczność, ale i wygoda. Płynność i łatwość ruchów to podstawa, która sprawia, że manewrowanie urządzeniem i pokonywanie np. progów czy dywanów przestaje już być uciążliwe.

Czytaj więcej...
Kolejna nowość na polskim rynku -

STADLER FORM

Kolejna nowość na polskim rynku - nawilżacz powietrza Oskar little.

2015-09-30

Firma Stadler Form poszerzyła ofertę nawilżaczy powietrza, wprowadzając na rynek nową odsłonę modelu Oskar. Obok nawilżaczy Oskar i Oskar big pojawiła się wersja kompaktowa, czyli Oskar little.

Czytaj więcej...
Gwarantuje dobrą atmosferę!

GORENJE

Gwarantuje dobrą atmosferę! Nawilżacz powietrza H50 DW

2015-09-08

Utrzymanie odpowiedniej wilgotności powietrza to podstawa dbałości o zdrowie i dobre samopoczucie, zwłaszcza gdy zbliża się sezon grzewczy i tak łatwo można doprowadzić do jego wysuszenia.

Czytaj więcej...
„Stylowa” stylizacja włosów -

REMINGTON

„Stylowa” stylizacja włosów - linia urządzeń PROtect

2015-09-08

Moda na niepowtarzalne i wyjątkowe urządzenia trwa i obejmuje także produkty do stylizacji włosów. Coraz częściej producenci oferują kolekcje spójne stylistycznie i nawiązujące do aktualnych trendów. Na podobne rozwiązanie postawiła firma Remington, która stworzyła niepowtarzalną linię PROtect.

Czytaj więcej...
Alternatywna kolorystyka -

NESPRESSO

Alternatywna kolorystyka - ekspres kapsułkowy Pixie Clips

2015-08-01

Podobno nie można mieć wszystkiego – także w kwestii wzornictwa urządzeń. Tej teorii zaprzecza firma Nespresso, która wprowadziła na rynek nowy ekspres kapsułkowy z wymiennymi panelami bocznymi. Przedstawiamy Pixie Clips.

Czytaj więcej...
Blender kielichowy IN BTK5011 -

AMICA

Blender kielichowy IN BTK5011 - skuteczne rozdrabnianie.

2015-08-01

Blendery na dobre zadomowiły się w polskich kuchniach. To dzięki nim szybko przygotujemy, koktajle, zupy kremy czy smoothie. Nowe urządzenie pojawiło się w ofercie firmy Amica, która wprowadziła na rynek linię urządzeń o nazwie IN.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket