Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Aromatyzer Julia

STADLER FORM

Aromatyzer Julia - dom pachnący świeżością

2016-01-12

Najnowszy aromatyzer marki Stadler Form to wyszukana bryła, zaawansowana technika i jakość znana i charakterystyczna dla wszystkich produktów szwajcarskiego producenta.

Czytaj więcej...
Herbata na zawołanie -

CAMRY

Herbata na zawołanie - czajnik CR 1252o

2016-01-02

Czajniki elektryczne z klasycznymi wygrywają dzięki szybkości gotowania wody, wyglądowi i ciekawym rozwiązaniom. Nowe modele wprowadziła firma Camry, która zdecydowała się na klasyczne linie i intensywne kolory.

Czytaj więcej...
Inteligentne odkurzanie -

iROBOT

Inteligentne odkurzanie - robot odkurzający Roomba 886

2016-01-02

Pełny automatyzm to najlepsze określenie robotów sprzątających. Pionierem i ekspertem w dziedzinie robotyki jest firma iRobot, która wprowadziła kolejny model „topowej” serii robotów odkurzających Roomba 800.

Czytaj więcej...
Odkurzacz ręczny

HOOVER

Odkurzacz ręczny MBC500UV Vortex Ultra

2016-01-02

Vortex Ultra to urządzenie wyjątkowe i niepowtarzalne. Hoover zaproponował klientom odkurzacz ręczny specjalizujący się w czyszczeniu materacy, łóżek, sof i mebli tapicerowanych.

Czytaj więcej...
Perfekcyjne gotowanie -

BOSCH

Perfekcyjne gotowanie - robot planetarny MUMXX20T MaxxiMUM SensorControl

2016-01-02

Roboty kuchenne są „prawą ręką” każdej pani domu. W roli kuchennych pomocników doskonale spisują się modele planetarne, a zwłaszcza nowe urządzenie firmy Bosch, która zastosowała system SensorControl.

Czytaj więcej...
Po czystej stronie okna -

NILFISK

Po czystej stronie okna - myjka do okien Smart

2016-01-02

Mycie okien jest męczące i czasochłonne. Dlatego też stworzono specjalne, myjki, które to ułatwiają. Urządzenie tego typu ma w ofercie firma Nilfisk – znany producent odkurzaczy i myjek. Przedstawiamy nowość – Nilfisk Smart!

Czytaj więcej...
Robot planetarny

BOSCH

Robot planetarny MUMXL20W

2016-01-02

Do rodziny robotów MaxxiMUM marki Bosch dołączył nowy model. Urządzenie o symbolu MUMXL20W to produkt stylowy, zwracający uwagę m.in. kolorystyką. Biały kolor ze stalowymi elementami doskonale wpisuje się w nowoczesne i minimalistyczne wzornictwo.

Czytaj więcej...
Skuteczne rozdrabnianie

GORENJE

Skuteczne rozdrabnianie HBX884QE

2015-12-31

Blendery ręczne muszą być... poręczne! Dlatego tak duże znaczenie mają wymiary korpusu i rodzaj sterowania. To one wpływają na łatwość i wygodę obsługi.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket