Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Automatyczna lokówka do włosów

BABYLISS PARIS

Automatyczna lokówka do włosów C1100E Curl Secret Ionic

2015-03-01

W zeszłym roku firma BaByliss wprowadziła na polski rynek innowacyjne urządzenie – automatyczną lokówkę do włosów Curl Secret. Teraz zostało ono wzbogacone o funkcję jonizacji, która poprawia stan włosów i zapobiega ich elektryzowaniu.

Czytaj więcej...
Czajnik elektryczny

ZELMER

Czajnik elektryczny ZCK1177X

2015-03-01

Idealny czajnik powinien być dodatkiem i ozdobą kuchni. Na klasyczną kolorystkę postawiła firma Zelmer, która stworzyła urządzenie utrzymane w kolorze bieli, idealnie sprawdzające się zarówno w klasycznych, jak i bardziej nowoczesnych wnętrzach.

Czytaj więcej...
Masażer do stóp

BOSCH

Masażer do stóp PMF3000

2015-03-01

Masaż stóp to jeden z najlepszych sposobów na walkę ze stresem i zmęczeniem. Idealnym rozwiązaniem są elektryczne masażery, wyposażone w praktyczne rozwiązania, ułatwiające także pielęgnację stóp.

Czytaj więcej...
Wyższy stopień wtajemniczenia.

KOHERSEN

Wyższy stopień wtajemniczenia. Robot wielofunkcyjny 8001

2015-03-01

Roboty kuchenne to urządzenia uniwersalne, potrafiące spełnić kilkanaście funkcji zastępować inne produkty. Ich siła tkwi w wielozadaniowości i dużych możliwościach.

Czytaj więcej...
„Skuteczność prasowania” w kompaktowej formie.

ELECTROLUX

„Skuteczność prasowania” w kompaktowej formie. Stacja pary EDBS7135 CompactPower

2015-01-31

Stacje pary to urządzenia, po które coraz częściej sięgają polscy konsumenci. Przekonują ich przede wszystkim skuteczność w walce z zagnieceniami i doskonałe rezultaty prasowania. Ciekawy produkt wprowadziła na rynek firma Electrolux, która stworzyła stację pary CompactPower.

Czytaj więcej...
Ekspresowe prostowanie.

REMINGTON

Ekspresowe prostowanie. Prostownica S9620 Silk Wide

2015-01-31

Prostownica prostownicy nierówna. Nowością na rynku jest model S9620 firmy Remington, który charakteryzuje się szerszymi i dłuższymi płytkami. To właśnie one odpowiadają za szybsze i wygodniejsze prostowanie włosów.

Czytaj więcej...
Linia urządzeń

RUSSELL HOBBS

Linia urządzeń Aura

2015-01-31

W nowoczesnej kuchni liczy się nie tylko skuteczność urządzeń, ale i ich wygląd. Obie te kwestie łączą produkty z linii Aura firmy Russell Hobbs. Aura to wyjątkowa kolekcja urządzeń do przetwarzania żywności, utrzymana w eleganckiej i ponadczasowej stylistyce.

Czytaj więcej...
Odkurzanie w klasie energetycznej A.

ZELMER

Odkurzanie w klasie energetycznej A. Odkurzacz workowy ZVC165EF Elf3

2015-01-31

W skuteczności sprzątania najważniejsze jest to, czym odkurzamy. Rodzaj i parametry odkurzacza decydują o tym, jak szybko i skutecznie usunie on zabrudzenia.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket