Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

„Każdy może

REMONDIS, ELECTRO-SYSTEM

„Każdy może chronić morze”

2019-07-01

Remondis Electrorecycling i Electro- System OOSEiE regularnie prowadzą publiczne akcje edukacyjne, w które angażują się również ich pracownicy. 24 maja br. wraz z ekologiem i podróżnikiem Dominikiem Dobrowolskim rozpoczęli realizację projektu REjS.

Czytaj więcej...
Z dwiema nagrodami

MIELE

Z dwiema nagrodami „iF Gold Award 2019”

2019-07-01

Ciągły rozwój i ulepszenia są podstawą przedsiębiorczego działania firmy Miele. Fakt, że Miele podąża za tą strategią, potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia. Tym razem niemiecki producent może pochwalić się dwiema nagrodami „iF Gold Award 2019”.

Czytaj więcej...
Poszukuje 400 osób

BSH

Poszukuje 400 osób do pracy sezonowej

2019-06-27

BSH w Łodzi zaoferuje pracę sezonową aż 400 osobom. Poszukiwani są pracownicy na zróżnicowane stanowiska związane z produkcją fabryczną. Kilkuset pracowników znajdzie zatrudnienie tymczasowe w zmodernizowanej niedawno Fabryce suszarek do ubrań.

Czytaj więcej...
Wybrała zarząd i radę nadzorczą

AMICA

Wybrała zarząd i radę nadzorczą

2019-06-25

Podczas obrad walnego zgromadzenia akcjonariusze Amica SA zdecydowali o składzie osobowym zarządu i rady nadzorczej w nowej kadencji, a także przychylili się do propozycji zarządu w kwestii przeznaczenia łącznej kwoty w wysokości 30,1 mln zł (tj. 4 zł na akcję) – z zysku za rok 2018 – na wypłatę dywidendy dla akcjonariuszy.

Czytaj więcej...
Ekspansja sprzedażowa

AMICA

Ekspansja sprzedażowa

2019-06-24

Amica, największy polski producent dużego AGD, kontynuuje długookresowy trend wzrostu skali działania. W 2018 r. skonsolidowane przychody zbliżyły się do 3 mld zł, a w pierwszym kwartale bieżącego roku – po wzroście o 7 proc. rdr – doszły do 680 mln zł.

Czytaj więcej...
Ekran o wielkości pięciu kortów tenisowych

SAMSUNG

Ekran o wielkości pięciu kortów tenisowych na Times Square

2019-06-19

Samsung Electronics ukończył instalację ogromnych wyświetlaczy LED na kultowym budynku One Times Square w Nowym Jorku. Wyświetlacze zajmują powierzchnię 1081 metrów kwadratowych i tworzą jedną z największych i najdroższych tego typu instalacji na świecie. Ekrany umieszczone w samym centrum najważniejszej „sceny reklamowej” świata, służą do wyświetlania dowolnych treści reklamowych oraz transmisji na żywo.

Czytaj więcej...
Lądowanie na Księżycu

SAMSUNG

Lądowanie na Księżycu w 8K

2019-06-19

W tym roku mija 50 lat od historycznego lądowania na Księżycu. Ta okrągła rocznica to dobry moment, aby przypomnieć sobie, jak na przestrzeni czasu zmieniła się technologia – pięć dekad temu, dzięki telewizji, widzowie na całym świecie mogli uczestniczyć w tym przełomowym wydarzeniu oglądając je na ekranach o przekątnej 19 czy 30 cali. Dziś mogą to przeżyć jeszcze raz, ale tym razem w jakości 8K.

Czytaj więcej...
„Megatrendy zmieniające przemysł”

INNOGY POLSKA

„Megatrendy zmieniające przemysł” – raport innogy

2019-06-10

Firma innogy Polska we współpracy ze SpotData przygotowała raport pt. „Megatrendy zmieniające przemysł. Polskie firmy produkcyjne na tle globalnych megatrendów przemysłowych”, w którym identyfikuje i analizuje najważniejsze trendy i wyzwania dla sektora przemysłowego.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket