Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Player+ BOX

NC+

Player+ BOX – telewizja na żywo i VoD

2018-07-05

Grupa TVN, właściciel serwisu OTT player.pl, oraz ITI Neovision SA, właściciel platformy nc+, wprowadzają na rynek zapowiadany w listopadzie ubiegłego roku player+ BOX.

Czytaj więcej...
Globalne centra

SAMSUNG

Globalne centra sztucznej inteligencji

2018-07-05

Samsung Research, ośrodek badawczo- rozwojowy działający w ramach Samsung Electronics SET, otworzył w maju trzy centra Artificial Intelligence (AI), zlokalizowane w brytyjskim Cambridge, Toronto i Moskwie.

Czytaj więcej...
The Wall Professional

SAMSUNG

The Wall Professional dla biznesu i handlu

2018-07-05

Firma Samsung ogłosiła na targach InfoComm 2018 w Las Vegas wprowadzenie na rynek modułowego wyświetlacza mikro-LED – „The Wall Professional”, przeznaczonego do rozwiązań biznesowych.

Czytaj więcej...
LivingKitchen

LIVINGKITCHEN

LivingKitchen Targi rosną w siłę

2018-07-02

Odbywające się w niemieckiej Kolonii targi LivingKitchen na niewiele ponad 7 miesięcy przed rozpoczęciem kolejnej edycji mogą już pochwalić się liczbą 160 potwierdzonych wystawców. W dodatku ta wyjątkowa dla branży impreza staje się jeszcze bardziej międzynarodowa niż dotychczas.

Czytaj więcej...
Rekordowe przychody

AMICA

Rekordowe przychody w I kwartale 2018 r.

2018-07-02

Amica zanotowała w pierwszym kwartale 2018 r. 633,9 mln zł skonsolidowanych przychodów (+10 proc. r/r). Warto podkreślić, że jest to najlepszy wynik pierwszych trzech miesięcy roku w dotychczasowej historii spółki.

Czytaj więcej...
Nowe

CIARKO

Nowe inwestycje

2018-07-02

Firma Ciarko, specjalizująca się w produkcji okapów, nieustannie inwestuje w rozwój zakładu produkcyjnego. Obecnie na terenach fabryki w Sanoku budowana jest nowa hala montażowa. Pozwoli ona na zwiększenie możliwości produkcyjnych prężnie rozwijającego się polskiego przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej...
Nowa fabryka

BSH

Nowa fabryka pralek w Rumunii

2018-07-02

BSH stale inwestuje w swoją sieć produkcyjną w Europie i rozbudowuje ją. Po znaczących inwestycjach w Polsce w ostatnim czasie niemiecki koncern nabył tereny w Rumunii, które przeznaczone będą pod budowę nowej, ogromnej fabryki pralek.

Czytaj więcej...
5. edycja

AB

5. edycja AB Innovation Days

2018-07-02

Piąta już edycja targów AB Innovation Days tradycyjnie dotyczyła nowości i trendów, jakie będą obowiązywały w najbliższych miesiącach na rynku RTV/AGD. Najważniejsze targi branży dystrybucyjnej odbyły się w Mikołajkach w Hotelu Gołębiewski w dniach 16–17 czerwca 2018 r.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket