Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Plebiscyt Mobility Trends

MOBILITY TRENDS

Plebiscyt Mobility Trends - rozstrzygnięty!

2019-02-22

20 lutego 2019 roku podczas Gali Mobility Trends zostały ogłoszone wyniki plebiscytu na najlepsze mobilne produkty i usługi 2018 roku. W Teatrze Capitol w Warszawie odbyła się dziewiąta już edycja Gali, podczas której wręczono statuetki Złoty Bell w 25 kategoriach. Głosowanie zakończyło się 5 stycznia br. Konsumenci mogli wybierać spośród prawie 350 produktów i usług dodanych do ankiety przez producentów lub dystrybutorów w 19 kategoriach. W głosowaniu wzięło udział prawie 23 tysiące internautów, którzy oddali w sumie 138 219 głosów.

Czytaj więcej...
Prezentuje nową generację urządzeń

SAMSUNG

Prezentuje nową generację urządzeń Digital Signage 8K

2019-02-19

Samsung Electronics zaprezentował na targach Integrated Systems Europe (ISE) 2019 w Amsterdamie pierwsze produkty digital signage oferujące jakość obrazu QLED 8K. Oprócz urządzeń signage QLED 8K uczestnicy ISE 2019 będą mieli okazję zapoznać się z takimi nowinkami technologicznymi jak The Wall 2019 i Multi-Link LED HDR dla produktów digital signage.

Czytaj więcej...
Nietypowe

URZĄDZENIA KUCHENNE

Nietypowe gotowanie

2019-02-15

Segment drobnych kuchennych urządzeń AGD przeżywa obecnie niebywały rozkwit. Coraz większa świadomość konsumentów i chęć poznawania nowych smaków sprawiają, że poszukują oni urządzeń, które pozwolą przyrządzić zdrowe dania w prosty i smaczny sposób. Stąd rosnąca popularność sprzętów takich jak wolnowary czy multicookery.

Czytaj więcej...
Sprawdź pogodę

STACJE POGODY

Sprawdź pogodę i jakość powietrza

2019-02-15

W domowym zaciszu zamiast klasycznego termometru możemy wykorzystać stację pogody, która pozwala na obserwację znacznie większej liczby parametrów niż tylko temperatura powietrza. Niektóre modele pozwalają nawet na pomiar jakości powietrza, co w dobie wszechobecnego smogu, zwłaszcza zimą, może być bardzo przydatne.

Czytaj więcej...
Golenie

PIELĘGNACJA CIAŁA

Golenie i stylizacja zarostu

2019-02-14

Modny wygląd to coś, o co dbają nie tylko panie, ale także mężczyźni. Dla jednych bujny i zadbany zarost stanowi powód do dumy, inni z kolei preferują jego brak i zależy im na jak największej dokładności golenia. W osiągnięciu tego efektu pomogą maszynki elektryczne oraz coraz popularniejsze trymery z nakładkami stylizacyjnymi.

Czytaj więcej...
Wielkie serce

AMICA

Wielkie serce dla najbardziej potrzebujących

2019-02-14

Społeczna odpowiedzialność biznesu, czyli z angielskiego Corporate Social Responsibility (CSR), to przykład nie tylko nowoczesnego marketingu, ale i działań, które niosą za sobą wiele pozytywnych emocji i uczuć. Na trwałe budują one nie tylko relacje między ludźmi, ale i tworzą wiele ważnych, długofalowych więzi.

Czytaj więcej...
iRobot Roomba i7+

iROBOT

iRobot Roomba i7+ - przełomowe technologie w Polsce

2019-02-05

Robot, który zapamiętuje nazwy i rozkład pomieszczeń oraz jest w stanie ograniczyć pracę tylko do tych, które wskaże użytkownik, a dodatkowo samodzielnie opróżnia zbiornik. Taki jest najnowszy robot odkurzający iRobot Roomba i7+, który dziś debiutuje w Polsce. 

Czytaj więcej...
Łatwe zarządzanie

LEDVANCE

Łatwe zarządzanie produktami Smart+

2019-02-04

Od grudnia użytkownicy urządzeń mobilnych z systemem Android mogą korzystać z dostępnej w sklepie Google Play aplikacji LEDVANCE SMART+. Dzięki niej sterowanie oświetleniem jest jeszcze łatwiejsze. Można przy tym korzystać ze sterowania głosowego Google Assistant™ lub Amazon Alexa.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket