Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Jak inteligentne sprzęty AGD pomagają

CANDY

Jak inteligentne sprzęty AGD pomagają w utrzymaniu diety?

2018-01-29

Przestrzeganie zdrowych nawyków żywieniowych to prawdziwe wyzwanie, do którego warto podejść strategicznie. Odpowiedni plan działania, zakup zdrowych produktów, usunięcie słodyczy z kuchennych szafek … a to dopiero początek. Na szczęście inteligentne sprzęty AGD wychodzą nam naprzeciw i mogą wesprzeć nas w utrzymaniu zdrowych nawyków. Przekonaj się, jak to jest możliwe!

Czytaj więcej...
Dostojni goście na spotkaniu noworocznym polskich przedsiębiorców

PTAK WARSAW EXPO

Dostojni goście na spotkaniu noworocznym polskich przedsiębiorców

2018-01-24

Eminencja Ksiądz Kardynał Kazimierz Nycz, Metropolita Warszawski, był gościem uroczystego spotkania noworocznego w Ptak Warsaw Expo w dniu 22.01.2018 r. Wzięli nim udział partnerzy biznesowi, wystawcy targowi i przyjaciele firmy. Władze samorządowe reprezentowali m.in. marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik, starosta pruszkowski Maksym Gołoś, przewodnicząca Rady Gminy Nadarzyn Danuta Wacławiak. Polski biznes reprezentowali m.in. Jakub Bednarek – dyrektor generalny KGHM i Krzysztof Pruszyński – właściciel Holdingu Pruszyński. W spotkaniu wzięli również udział przedstawiciele środowiska naukowego i mediów.

Czytaj więcej...
Wylicytuj unikalny produkt Philips

PHILIPS

Wylicytuj unikalny produkt Philips i wspomóż WOŚP

2018-01-24

Philips przekazał na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy niepowtarzalne, pojedyncze egzemplarze produktów Philips z grawerem – podpisem znanych osób: m.in. Anny Dereszowskiej, Cezarego Pazury, Magdy Gessler czy Pauliny Krupińskiej. Wylicytuj jeden z nich i dołącz jeszcze do darczyńców WOŚP. 

Czytaj więcej...
Jak oswoić mikrofalówkę?

KERNAU

Jak oswoić mikrofalówkę?

2018-01-24

Im bardziej skomplikowane urządzenie, tym więcej pytań. Reguła ta jest szczególnie żywa w przypadku mikrofalówek. Kuchenka mikrofalowa, mimo że liczy sobie już 70 lat, wciąż budzi niekiedy kontrowersje, których źródłem są przekazywane pocztą pantoflową mity.

Czytaj więcej...
Mówimy NIE

PHILIPS

Mówimy NIE dla smogu!

2018-01-24

Philips, producent nowoczesnych oczyszczaczy powietrza, które pomagają cieszyć się zdrowszym i czystszym powietrzem w domu, został partnerem kampanii społecznej NIE dla smogu zainicjowanej przez firmę Librus, wspierającą edukację ekologiczną w polskich szkołach.

Czytaj więcej...
Zabezpieczenia telewizorów Smart TV -

SAMSUNG

Zabezpieczenia telewizorów Smart TV - Knox

2018-01-23

Firma Samsung poinformowała, że zabezpieczenia wykorzystywane w telewizorach Smart TV, które obejmują technikę Samsung Knox, zostały zatwierdzone przez globalne instytuty certyfikujące.

Czytaj więcej...
IoT upraszcza codzienne

SAMSUNG

IoT upraszcza codzienne życie

2018-01-19

Eksperci firmy Samsung podczas targów CES 2018 zaprezentowali wyjątkowe możliwości w zakresie zapewniania użytkownikom bezproblemowego łączenia różnorodnych urządzeń Samsung w domu, w biurze i w każdym innym miejscu.

Czytaj więcej...
Chce przejąć markę Fagor

AMICA

Chce przejąć markę Fagor

2018-01-19

Pod koniec listopada 2017 r. firma Amica złożyła ofertę przejęcia linii biznesowej zajmującej się sprzedażą dużego sprzętu AGD pod marką Fagor. Planowana cena inwestycja to 5 mln euro.

 

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket