Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Logo „Fore”

AGED

Logo „Fore” i nowy skład zarządu spółki

2019-04-25

Aged Sp. z o.o., dystrybutor na rynku polskim marek Liebherr, Nivona, Blueair, Dyson Airblade, YesOvens i Intra, przyjmuje do celów komunikacji nowe logo: FORE. Living Solutions.

Czytaj więcej...
Z nagrodą

GORENJE

Z nagrodą „Plus X Award”

2019-04-25

Pralka i suszarka bębnowa należące do linii WaveActive marki Gorenje zdobyły nagrodę w międzynarodowym plebiscycie „Plus X Award”. Wyróżnienie to jest potwierdzeniem wyjątkowości produktów oferowanych przez słoweńską markę.

Czytaj więcej...
Nowa prezes

AMICA

Nowa prezes Amica Handel i Marketing

2019-04-25

Dotychczasowa wiceprezes zarządu Grupy Amica ds. logistyki i zarządzania towarami – Alina Jankowska-Brzóska – została mianowana nowym prezesem spółki zależnej Amica Handel i Marketing.

Czytaj więcej...
Kapsułki

MIELE

Kapsułki CottonRepair

2019-04-25

Firma Miele nieustannie troszczy się o potrzeby klientów i oprócz funkcjonalnych urządzeń oferuje również specjalne detergenty, które są w nich wykorzystywane. Nowością w ofercie producenta są innowacyjne kapsułki Cotton Repair.

Czytaj więcej...
Box Center nagrodzony

FRANKE

Box Center nagrodzony „iF Design Award 2019”

2019-04-25

Wielofunkcyjny zlewozmywak Box Center otrzymał prestiżową nagrodę „iF Design Award 2019”. Nowość firmy Franke została uznana za najciekawszy produkt w kategorii „kuchnia”.

Czytaj więcej...
Linia Carbon Black nagrodzona za wzornictwo

BOSCH

Linia Carbon Black nagrodzona za wzornictwo

2019-04-24

Linia AGD Carbon Black marki Bosch otrzymała nagrodę w plebiscycie „iF Design Award 2019”. Jury konkursu doceniło ekskluzywny design produktów do niej należących i ich ponadczasową elegancję, a także zachowanie odpowiedniej równowagi między AGD a umeblowaniem domowej kuchni.

Czytaj więcej...
Nagrodzona w plebiscycie

ELICA

Nagrodzona w plebiscycie „Iconic Awards 2019”

2019-04-24

Firma Elica została po raz kolejny doceniona w plebiscycie „Iconic Awards: Innovative Interior”, organizowanym przez German Design Council, czyli Niemiecką Radę Wzornictwa.

Czytaj więcej...
Design

COMITOR

Design od kuchni

2019-04-24

W kwietniu w siedzibie Cosentino w podwarszawskiej miejscowości Parzniew odbyło się pierwsze spotkanie z nowej edycji cyklu „Design od kuchni”, którego organizatorami były marki Comitor i Cosentino.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket