Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Targi już na początku października

WARSAW HOME

Targi już na początku października

2019-08-29

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja targów wyposażenia wnętrz „Warsaw Home”. W tym roku impreza odbędzie się w dniach od 3 do 6 października, oczywiście, w Ptak Warsaw Expo.

Czytaj więcej...
Eva Manolis członkiem zarządu

iROBOT

Eva Manolis członkiem zarządu

2019-08-29

Firma iRobot ogłosiła mianowanie Evy Manolis członkiem zarządu. Wnosi ona do organizacji ponad 30 lat rozwoju produktów i globalnego doświadczenia w zakresie handlu elektronicznego w przestrzeni technologii konsumenckich, ponieważ firma koncentruje się na zwiększaniu możliwości cyfrowych dla swojego systemu robotów domowych.

Czytaj więcej...
Serwis dostępny całą dobę

JURA

Serwis dostępny całą dobę

2019-08-29

JURA Poland do dyspozycji klientów oddała skrytki depozytowe, które są dostępne 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. To rozwiązanie dla klientów, którzy nie mogą skorzystać z centrum serwisowego w godzinach jego otwarcia.

Czytaj więcej...
Kodeks dobrych praktyk dla żelazek

APPLiA POLSKA

Kodeks dobrych praktyk dla żelazek

2019-08-29

Od lipca konsumenci mogą łatwiej porównywać wydajność żelazek i generatorów pary. Wszedł w życie Kodeks dobrych praktyk producentów i importerów żelazek.

Czytaj więcej...
Anulowanie etykiet

APPLiA POLSKA

Anulowanie etykiet dla odkurzaczy

2019-07-29

W styczniu 2019 r. uprawomocnił się wyrok Sądu Generalnego Unii Europejskiej stwierdzający nieważność Rozporządzenia delegowanego Komisji UE nr 665/2013 w sprawie etykiet dla odkurzaczy w związku z wyrokiem w sprawie Komisja Europejska – Dyson (T 544/13). Producenci AGD skupieni w APPLiA apelują o respektowanie prawa w związku z wycofaniem etykiet dla odkurzaczy.

Czytaj więcej...
Różnorodność konstrukcji,

ZESTAWY GŁOŚNIKOWE

Różnorodność konstrukcji, spójność brzmienia

2019-07-29

Zestaw kolumn głośnikowych możemy skompletować sami lub zakupić gotowy oferowany przez producenta. Aby zapewnić nie tylko spójne brzmienie, ale także spójne wzornictwo, należy wybierać modele należące do jednej linii wzorniczej. Dzięki temu zestaw, czy to stereofoniczny, czy wielokanałowy, będzie świetnie się prezentował.

Czytaj więcej...
Kable HDMI

AKCESORIA RTV

Kable HDMI miedziane i światłowodowe

2019-07-29

Wybór kabla HDMI jest szczególnie ważny przy przesyłaniu sygnałów wideo 4K, a w przyszłości 8K oraz gdy odległość między urządzeniami jest większa niż kilka metrów. Do wyboru mamy kable HDMI miedziane, światłowodowe i hybrydowe.

Czytaj więcej...
Jonizacja

AKADEMIA VESTEL

Jonizacja – nie tylko zdrowe powietrze

2019-07-29

Każdy chciałby na co dzień oddychać powietrzem tak czystym i świeżym jak podczas spaceru po lesie. Niestety zanieczyszczenia generowane przez miasto praktycznie to uniemożliwiają. Z tym problemem skutecznie można walczyć w domu, używając oczyszczaczy z technologią jonów Plasmacluster. To rozwiązanie nie tylko odświeża powietrze, ale przede wszystkim usuwa z niego szkodliwe mikroorganizmy.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket