Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Płyta indukcyjna

CONCEPT

Płyta indukcyjna IDV5360 Sinfonia

2019-10-03

Szybko i ekonomicznie

Szybkie i wygodne gotowanie, oszczędność energii i  łatwe czyszczenie. To niewątpliwe zalety indukcyjnego modelu IDV5360 z linii Sinfonia marki Concept ze szklaną płytą ceramiczną Schott Ceran.

Czytaj więcej...
Opiekacz

ADLER

Opiekacz AD 3040

2019-10-03

Nie tylko do kanapek

Jedną z najistotniejszych cech opiekacza marki Adler jest jego wielofunkcyjność, która wynika z możliwości wymiany płytek grzewczych. Ich różne rodzaje pozwalają na osiągnięcie odmiennych efektów pieczenia.

Czytaj więcej...
Płyta indukcyjna

ELDOM

Płyta indukcyjna PI100 Hiit

2019-10-03

Gotowanie także w plenerze

Dostępna w  ofercie marki Eldom przenośna płyta grzewcza jest przeznaczona do przygotowywania artykułów spożywczych w naczyniach indukcyjnych. Pozwala to skutecznie zaoszczędzić czas i energię.

Czytaj więcej...
Laser kosmetyczny

BEAUTIFLY

Laser kosmetyczny B-Shine

2019-10-03

Depilacja i pielęgnacja

Oferowany przez markę Beautifly laser kosmetyczny pozwala na przeprowadzenie w domowym zaciszu profesjonalnych zabiegów kosmetycznych, nie tylko skutecznej depilacji, ale także terapii skóry. To zresztą jeden z celów wciąż młodej marki, która szybko zdobywa rynek dzięki atrakcyjnemu portfolio produktowemu.

Czytaj więcej...
Suszarka do włosów

CONCEPT

Suszarka do włosów Violette Care VV5731

2019-10-03

W trosce o włosy

Firma Concept powiększa ofertę urządzeń do pielęgnacji włosów o suszarkę VV5731 z linii Violette Care, wyposażoną w wydajne i trwałe komponenty, a przy tym wyróżniającą się efektowną stylistyką.

Czytaj więcej...
Trymer

REMINGTON

Trymer Lithium Beard Barba MB350LC

2019-10-03

Łatwa stylizacja

Bezprzewodowy trymer marki Remington pozwala na swobodną i łatwą stylizację zarostu. Wszystko to dzięki wydajnym akumulatorom oraz zaawansowanym ostrzom.

Czytaj więcej...
Żelazko

RUSSELL HOBBS

Żelazko Pearl Glide Rose 23972-56

2019-10-03

Prasuj ze stylem

Marka Russell Hobbs od zawsze przywiązywała dużą wagę do kwestii wzornictwa produktów, nie tylko w  drobnym sprzęcie kuchennym. Dowodem na to jest nowe żelazko Pearl Glide Rose.

Czytaj więcej...
Mop parowy

KAERCHER

Mop parowy SC 3 EasyFix Premium Home Line

2019-10-03

Czyszczenie bez detergentów

Smukły mop parowy doskonale uzupełnia linię parownic marki Kärcher. Pozwala na łatwe czyszczenie powierzchni bez użycia detergentów, a przy tym zajmuje niewiele miejsca.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket