Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Szczotka prostująca

BABYLISS PARIS

Szczotka prostująca HSB100E

2017-05-31

Nie można pominąć najnowszego trendu, jakim jest wygładzanie włosów za pomocą szczotki. Jednak nie takiej zwyczajnej. Dzięki prezentowanemu modelowi włosy testerki stały się gładkie i błyszczące. A jak działa sam sprzęt? Przekonajmy się!

Czytaj więcej...
Urządzenie wielofunkcyjne

ELDOM

Urządzenie wielofunkcyjne MFC-2000 Perfect-Mix

2017-05-30

Kolokwializmy w prasie nie są mile widziane, jednak tutaj słowo „fajny” naprawdę bardzo pasuje. Coraz częściej bowiem sprzęty AGD stają się gadżetami czy produktem dla produktu – Perfect-Mix nie. Ma swoją duszę, przystępny wygląd i jest użyteczny – tak, jak być powinien.

Czytaj więcej...
Lekkie słuchawki dla graczy

MONSTER

Lekkie słuchawki dla graczy

2017-04-28

W ofercie firmy Monster możemy znaleźć nie tylko audiofilskie i mobilne słuchawki, ale również modele dla graczy. Jednym z nich jest model FXM100, należący do popularnej gamingowej serii Fatal1ty, której nazwa wywodzi się od pseudonimu amerykańskiego e-sportowca Jonathana Wendela.

Czytaj więcej...
Test opaski

MIVIA

Test opaski Essential 350

2017-04-27

Marka MiVia, należąca do MiTAC Europe, specjalizuje się w produktach dla osób aktywnych. Przykładem tego jest „inteligentna” opaska MiVia Essential 350, którą miałem okazję przetestować.

Czytaj więcej...
Test słuchawek nausznych

B&O PLAY

Test słuchawek nausznych BEOPLAY H6

2017-04-27

Marka B&O Play przyzwyczaiła nas do tego, że jej produkty wyróżniają się na rynku nie tylko pod względem jakości brzmienia, ale również wzornictwa. Doskonałym tego przykładem są słuchawki nauszne Beoplay H6, czyli przewodowy „brat” modeli Beoplay H7, H8 i H9.

Czytaj więcej...
Test blendera kielichowego

AMICA

Test blendera kielichowego BTK 5011 IN

2017-04-27

Codzienne picie soków oraz świeżo robionych napojów typu smoothie znakomicie wpływa na zdrowie. Warto, by urządzenia takie, jak przez nas testowane, coraz częściej gościły w polskich domach. Nie tylko zdrowo, ale i smacznie.

Czytaj więcej...
Test wagi łazienkowej

MPM

Test wagi łazienkowej MWA-04

2017-04-27

Wiosna w pełni, a po niej lato. Wszyscy niemal przypominają sobie o diecie i uzmysławiają sobie, że dalej folgować z przysmakami już nie należy. Trzeba stanąć na wadze i spojrzeć prawdzie w oczy... 

Czytaj więcej...
Test pakowarki

THOMSON

Test pakowarki THVS47701

2017-04-26

Za każdym razem, kiedy mam do czynienia z pakowaniem próżniowym, żałuję, że jeszcze takiego sprzętu nie kupiłam do swojego mieszkania. Pakowarka próżniowa to niezwykle pomocny kuchenny organizer.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2017 InfoMarket