Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Jakość i elegancja

B&O PLAY

Jakość i elegancja

2017-02-06

Marka B&O Play przyzwyczaiła nas do tego, że jej produkty wyróżniają się na rynku nie tylko pod względem jakości brzmienia, ale również wzornictwa. Doskonałym tego przykładem są słuchawki nauszne H6, czyli przewodowy „brat” modeli H7, H8 i H9.

Czytaj więcej...
Dorzuć ubranie w trakcie prania

SAMSUNG

Dorzuć ubranie w trakcie prania

2017-02-01

W tym numerze przedstawiamy państwu test najnowszej pralki z serii AddWash. Producent wyposażył urządzenie w dodatkowy otwór w drzwiach. Czy rozwiązanie rzeczywiście się sprawdza i czy można dodać w trakcie prania niemal każdą rzecz? Sprawdźmy!

Czytaj więcej...
Odtwarzacz Blu-ray

PHILIPS

Odtwarzacz Blu-ray BDP2590B/12

2017-01-24

To drugi testowany z odtwarzaczy Blu-ray marki Philips, ale z klasyczną obudową i szufladą na płytę DVD/BD oraz funkcją BD-Live.

Czytaj więcej...
Lekko i bezprzewodowo

MONSTER

Lekko i bezprzewodowo

2017-01-19

Monster już dawno udowodnił, że oprócz audiofilskiego okablowania potrafi wyprodukować bardzo dobrej jakości słuchawki. Testowany przez nas nauszny model Clarity HD tylko to potwierdza.

Czytaj więcej...
Kształt komory, który usprawnia pieczenie

GORENJE

Kształt komory, który usprawnia pieczenie Piekarnik BO 637 E21 XG

2017-01-09

Zima w pełni, więc warto by upiec coś gorącego. Dlatego też postanowiliśmy przyjrzeć się piekarnikowi nowej generacji z linii Essential, który mogliśmy po raz pierwszy zobaczyć na targach IFA 2014 r. Upiekliśmy podudzia z kurczaka z pomidorami koktajlowymi oraz brokułem. Efekt? Zadowalający.

Czytaj więcej...
Indukcja w zasięgu dotyku

SIEMENS

Indukcja w zasięgu dotyku Płyta indukcyjna EH801KU11E

2017-01-09

Ostatnio przyjrzeliśmy się płycie indukcyjnej studioLine marki Siemens. Jakie są rezultaty naszych testów? Płytę rzeczywiście warto kupić. Nie tylko ma duży wyświetlacz, który programuje wszelkie opcje wyboru, ale również ma wiele rozwiązań, które zdecydowanie ułatwiają gotowanie potraw.

Czytaj więcej...
Do wyboru: w pionie lub poziomie

DIRT DEVIL

Do wyboru: w pionie lub poziomie DD698 CAVALIER

2017-01-03

Cavalier to bardzo „zwinne” urządzenie o lekkiej konstrukcji i bogatej funkcjonalności. Ową funkcjonalność zapewniają dostępne akcesoria, a także funkcja turbo z elektroszczotką. Poręczny uchwyt i możliwość sprzątania zarówno w poziomie, jak i w pionie to główne zalety prezentowanego modelu.

Czytaj więcej...
Redukuje masę odpadów o 90 proc.

KERNAU

Redukuje masę odpadów o 90 proc. Utylizator odpadów organicznych Smart Cara

2017-01-03

Testowane przez nas urządzenie ma potencjał, nie tylko dlatego, że jest jedynym takim sprzętem na rynku, ale głównie z powodu wygody użytkowania. Po tygodniu ciężko było rozstać się ze Smart Carą, która redukuje masę odpadów o ok. 90 proc.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2017 InfoMarket