Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Zgrzewarka do żywności

FOODSAVER

Zgrzewarka do żywności FFS005X

2017-09-08

Coraz częściej możemy zapakować żywność próżniowo w sklepach. Zwykle są to placówki bardziej prestiżowe, przyciągające wachlarzem nowoczesnych usług. Warto wiedzieć, że z tej znakomitej metody przechowywania żywności, znanej na Zachodzie od lat, możemy skorzystać także w zaciszu domowym.

Czytaj więcej...
Czajnik z regulacją temperatury

MPM

Czajnik z regulacją temperatury MCZ-51

2017-09-08

Dotychczas spotkałam się z wieloma komentarzami, które negowały użyteczność czajników z funkcją wyboru temperatury gotowanej wody. Nie zgadzam się z nimi zupełnie.

Czytaj więcej...
Opiekacz do kanapek

BREVILLE

Opiekacz do kanapek DuraCeramic

2017-09-07

Jeśli mamy przesyt tradycyjnych kanapek, brakuje nam czasu, a jednocześnie unikamy niezdrowej alternatywy w postaci dań typu fast food, warto wtedy urozmaicić jadłospis i przerzucić się na tosty i opiekane kanapki.

Czytaj więcej...
Głośnik bluetooth

KRUGER & MATZ

Głośnik bluetooth Discovery XL

2017-09-07

Do naszej redakcji trafił głośnik Discovery XL marki Kruger&Matz. Model ten to większy „brat” modelu Discovery, jednak różniący się od niego nie tylko powiększonymi gabarytami, ale również wzornictwem i parametrami technicznymi, w tym m.in. szerszym pasmem przenoszenia, przekładającym się na lepszej jakości dźwięk.

Czytaj więcej...
Kubek miksujący

CONCEPT

Kubek miksujący Active Smoothie SM 3383

2017-07-31

Kiedy do naszej redakcji trafiło jedno z najnowszych urządzeń czeskiego producenta, z ochotą otworzyłam zgrabną, małą paczuszkę. A w niej znalazłam wyjątkowo ładny i modny smoothie maker. No to do dzieła!

Czytaj więcej...
Telewizor Ultra HD

JVC

Telewizor Ultra HD JVC 55UD9350

2017-07-29

W redakcji testowaliśmy najnowszy telewizor marki JVC Ultra HD smart TV, który w sklepach pojawi się jesienią. Ma on kilka ciekawych rozwiązań technicznych.

Czytaj więcej...
Dysk przenośny

SILICON POWER

Dysk przenośny Armor A80

2017-07-29

Oferta przenośnych dysków twardych jest ogromna, dlatego swój produkt warto czymś wyróżnić. W wypadku firmy Silicon Power jest to wzmocniona konstrukcja.

Czytaj więcej...
Oczyszczacz powietrza

PHILIPS

Oczyszczacz powietrza AC2887/10

2017-07-04

W redakcji testowaliśmy oczyszczacz powietrza, który zapewnia w domu czyste powietrze, wolne od pyłów, alergenów, bakterii i wirusów.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket