Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Home Connect

SIEMENS

Home Connect już w Polsce

2017-12-04

Koniec października obfitował w wiele ciekawych i ważnych wydarzeń w sektorze urządzeń AGD premium. Do najważniejszego z nich zaliczyć należy bez wątpienia wprowadzenie przez markę Siemens nowej, innowacyjnej i zarazem multimedialnej platformy urządzeń.

Czytaj więcej...
Wrocław świętował otwarcie

BSH

Wrocław świętował otwarcie dwóch fabryk

2017-12-04

W połowie września odbyło się uroczyste otwarcie dwóch nowoczesnych fabryk AGD we Wrocławiu przy ul. Żmigrodzkiej. Tym samym BSH, jako jeden z najpotężniejszych światowych koncernów, będzie produkować w Polsce rocznie aż 2 miliony piekarników i lodówek sygnowanych logotypem marek Bosch oraz Siemens.

Czytaj więcej...
Automatyka

AUDIO VIDEO SHOW & SMART HOME

Automatyka domowa

2017-12-01

Po raz pierwszy do wystawy dołączyły firmy z branży smart home, które prezentowały swoje produkty na PGE Narodowym. Rozwiązania automatyki domowej stają się standardem przy projektowaniu nowych mieszkań czy domów, dają użytkownikom komfort użytkowania, bezpieczeństwo, oszczędność energii oraz walor ekologiczny.

Czytaj więcej...
20-lecie z rekordami i strefą smart home

AUDIO VIDEO SHOW & SMART HOME

20-lecie z rekordami i strefą smart home

2017-12-01

W dniach od 17 do 19 listopada 2017 r. odbyła się 21. edycja wystawy Audio Video Show. Dotychczasowa formuła imprezy została rozszerzona. Od tego roku wydarzenie to nosi nazwę… Audio Video Show & Smart Home. Po raz kolejny wystawa zagościła na PGE Narodowym i w warszawskich hotelach – Radisson Blu Sobieski i Golden Tulip.

Czytaj więcej...
Dobra zmiana w oświetleniu LED

Pol-Lighting

Dobra zmiana w oświetleniu LED - stawiamy na jakość

2017-11-29

23 listopada w Bibliotece UW w Warszawie odbyła się konferencja zorganizowana przez Związek Producentów Sprzętu Oświetleniowego Pol-Lighting. Tegoroczna edycja była skoncentrowana na problemach związanych z obecnością na polskim rynku produktów oświetleniowych LED (ang. light-emitting diode) o niewłaściwych parametrach. Patronat merytoryczny nad wydarzeniem objął Polski Komitet Oświetleniowy.

Czytaj więcej...
Telewizory i projektory

AUDIO VIDEO SHOW & SMART HOME

Telewizory i projektory

2017-11-27

Na wystawie Audio Video Show & Smart Home byli także producenci telewizorów: Bang & Olufsen, Loewe, Philips, Panasonic, Samsung, Kruger&Matz oraz projektorów: JVC, Epson, Sony, którzy produkty prezentowali na obiekcie PGE Narodowy. Razem z zestawami audio do kina domowego są one źródłem rozrywki na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej...
UltraBOX+ na wystawie

NC+

UltraBOX+ na wystawie SatKrak

2017-11-16

Na wystawie SatKrak w Krakowie branży satelitarnej został zaprezentowany pierwszy odbiornik 4K Ultra HD platformy nc+ UltraBOX+.

Czytaj więcej...
Odkrywamy nowości Brabantii

BRABANTIA

Odkrywamy nowości Brabantii – konferencja z „Panią Gadźet”

2017-11-15

Na spotkaniu z Anną Nowak-Ibisz (Pani Gadżet) oraz Dominikiem Jabłońskim (Key Account Manager marki Barbantia), które odbyło się 9 listopada w Warszawie, dowiedzieliśmy się jak ciekawie wyposażyć nasz dom, jak zaskoczyć najbliższych podczas wyboru świątecznych prezentów do kuchni, a także jak zapobiegać marnowaniu jedzenia przy pomocy nowych pojemników kuchennych (osobiście testowaliśmy).

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket