Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Premierowa odsłona

AMICA

Premierowa odsłona winiarek

2019-03-29

Jaka jest najlepsza temperatura do przechowywania białego i czerwonego wina? Jak zapewnić winu odpowiednią temperaturę, żeby po otwarciu butelki cieszyć się w pełni jego smakiem? Jak chronić ten szlachetny trunek przed działaniem słońca i wydobyć z wina to, co najlepsze? Na te i wiele innych pytań mogliśmy poznać odpowiedź podczas spotkania zorganizowanego przez firmę Amica w hotelu Belotto w Warszawie z okazji wprowadzenia na polski rynek chłodziarek do wina.

Czytaj więcej...
Dobra zmiana w oświetleniu LED

POL-LIGHTING

Dobra zmiana w oświetleniu LED – stawiamy na jakość!

2019-03-29

W marcu odbyła się konferencja poświęcona jakości produktów oświetleniowych: źródeł światła i opraw w naszych sklepach.

Czytaj więcej...
Targi

TARGI

Targi Światło i Elektrotechnika

2019-03-27

Targi, organizowane w warszawskim Centrum EXPO XXI, to kluczowe wydarzenie, które co roku prezentuje najnowsze trendy w dziedzinie oświetlenia, elektrotechniki i teletechniki.

Czytaj więcej...
Targi oświetleniowe prowincji Zhejiang

TARGI

Targi oświetleniowe prowincji Zhejiang na targach Światło 2019

2019-03-22

W ostatnich latach współpraca gospodarczo-handlowa pomiędzy Chinami a Polską nieustannie się zacieśnia. Rośnie także zainteresowanie artykułami pochodzącymi z Chin. Dowodem tego jest już kolejna edycja targów Zhejiang International Trade Exhibition Poland, które odbyły się podczas Targów Światło2019 w Warszawie.

Czytaj więcej...
Chiński Nowy Rok

HKTDC

Chiński Nowy Rok Świni

2019-03-14

W hotelu Sheraton, 5 marca br. w Warszawie pod patronatem Hong Kong Trade Development Council (HKTDC) odbyło się spotkanie z okazji chińskiego Nowego Roku – Roku Świni.

Czytaj więcej...
Targi ISE 2019

ISE

Targi ISE 2019

2019-03-01

Organizowane w Amsterdamie targi Integrated Systems Europe to jedna z najważniejszych dorocznych imprez branży AV. Są one platformą do prezentacji systemów i produktów, które stanowią przyszłość branży integracji systemów audio-wideo.

Czytaj więcej...
Nowa odsłona

BOSCH

Nowa odsłona Akademii Smaku

2019-02-28

Akademia Smaku z kuchni wychodzi wprost „na salony” – i to dosłownie. Kulinarny portal marki Bosch, który prowadzony był do tej pory pod okiem Mateusza Gesslera, przechodzi metamorfozę i „urządza się” na nowo. Podczas wyjątkowej „parapetówki”, która została zorganizowana przy Mysiej 3 w Warszawie, receptą na stworzenie niejednej domowej przestrzeni podzielili się z nami gospodarz, czyli wspomniany już Mateusz Gessler, oraz nowy ambasador marki Bosch – Dorota Szelągowska.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket