Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

W trosce o higienę

PHILIPS

W trosce o higienę jamy ustnej

2017-10-12

Philips Sonicare DiamondClean Smart to nowa „inteligentna” szczoteczka, perfekcyjnie dbająca o higienę jamy ustnej. O jej możliwościach i nowoczesnych rozwiązaniach przekonaliśmy się na konferencji prasowej marki Philips w siedzibie firmy, gdzie każdy mógł wypróbować samodzielnie zalety nowego produktu.

Czytaj więcej...
Warsztaty oświetleniowe firmy

ZUMTOBEL GROUP

Warsztaty oświetleniowe firmy Zumtobel i Zumtobel Group Services

2017-10-11

W Warszawie na początku października odbyły się warsztaty poświęcone najnowszym rozwiązaniom w IoT, obejmujące komunikację, zarządzanie danymi i dodatkowymi usługami w oparciu o infrastrukturę oświetleniową.

Czytaj więcej...
Kolejne rekordy

IFA

Kolejne rekordy pobite!

2017-10-04

Po raz kolejny organizatorzy berlińskich targów udowodnili, że tradycja, zaangażowanie oraz kreatywność to podstawy sukcesu, szczególnie tak wielkiej imprezy branżowej, dodajmy: największej tego typu na świecie.

Czytaj więcej...
Ważny punkt na kulinarnej

SAMSUNG

Ważny punkt na kulinarnej mapie Polski

2017-10-03

Otwarcie nowego showroomu Cook Story by Samsung było wydarzeniem niecodziennym. Przyciągnęło ono do Wilanowa, bo tam właśnie mieści się nowy showroom marki Samsung, wybitne postacie świata kulinariów.

Czytaj więcej...
Uroczyste otwarcie magazynu

AMICA

Uroczyste otwarcie magazynu we Wronkach

2017-10-03

Na początku września wzięliśmy udział w oficjalnym otwarciu magazynu we Wronkach. Mieści się on tuż obok fabryki produktów grzewczych marki Amica.

Czytaj więcej...
Tak osiąga się sukces

LECHPOL

Tak osiąga się sukces

2017-10-02

We wrześniu odbyła się doroczna konferencja szkoleniowa dla partnerów handlowych firmy Lechpol, zorganizowana jak zwykle z olbrzymim rozmachem. Świadczy o tym już chociażby miejsce, które wybrano na lokalizację szkolenia – ekskluzywny hotel Vienna House Andel’s w Łodzi.

Czytaj więcej...
Spotkanie z Chopinem w tle

RAFKO

Spotkanie z Chopinem w tle

2017-09-27

We wrześniu w hotelu Chopin w Sochaczewie pod Warszawą odbyło się szkolenie produktowe dla partnerów handlowych firmy Rafko. Spotkanie było doskonałą okazją do bliższego zapoznania się z niezwykle bogatą ofertą tego białostockiego dystrybutora sprzętu audio-wideo.

Czytaj więcej...
OKK! design zawsze w trendach

OKK! design

OKK! design zawsze w trendach – relacja z 12. edycji

2017-09-18

Za nami kolejne spotkanie w ramach OKK! design – renomowanego cyklu konferencji, dedykowanych architektom, projektantom wnętrz oraz wszystkim osobom związanym z branżą wnętrzarską. Tematyka 12. edycji skupiała się na tym, co modne, ciekawe i najbardziej pożądane w świecie wyposażenia wnętrz. Rozważano o tym, jak rodzą się i dojrzewają trendy i czy dobry design może mieć termin ważności. Jak zwykle nie zabrakło interesujących prelekcji, inspirujących rozmów, a także kilku premier i smacznych niespodzianek.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket