Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Świąteczne warsztaty kulinarne

KOHERSEN

Świąteczne warsztaty kulinarne

2018-01-10

Spółka DLF jest przedstawicielem nie tylko znanej i cenionej marki iRobot, ale także wielu innych godnych zainteresowania brandów. Zaliczyć do nich należy markę Kohersen, która ma w portfolio wielofunkcyjny robot kuchenny Mycook i która rozpoczęła współpracę ze znanym studiem kulinarnym CookUp.

Czytaj więcej...
Pierwsza „inteligentna”

BABYLISS PARIS

Pierwsza „inteligentna” linia do stylizacji

2018-01-10

BaByliss Paris to synonim sprawdzonych, funkcjonalnych i pięknych stylistycznie urządzeń przeznaczonych dla pań do stylizacji włosów, ale nie tylko. Firma od lat rozpieszcza kobiety swoimi przemyślanymi produktami i wyjątkowymi innowacjami. Na przełomie roku BaByliss Paris zafundował zarówno klientom, jak i branży prawdziwą rewelację!

Czytaj więcej...
Spektakularne sukcesy,

HORN DISTRIBUTION

Spektakularne sukcesy, wyjątkowe osobowości

2018-01-10

Tegoroczna wystawa Audio Video Show & Smart Home była dla firmy Horn i jej wielu uznanych marek nad wyraz wyjątkowa. I to z wielu względów. Horn nie tylko zaskoczył największą liczbą ekspozycji i pokazał największą liczbę marek, ale i wszystkim jej pokazom towarzyszyły najznamienitsze osobistości świata audio oraz najbardziej wyrafinowany sprzęt.

Czytaj więcej...
Szkoli i

AMICA

Szkoli i poprawia nastrój!

2018-01-09

Na jesienną chandrę jest wiele sposobów. Ale chyba najlepszymi są pyszne jedzenie i spotkanie w miłym, energetycznym towarzystwie. I właśnie tego nie zabrakło podczas ostatniego spotkania z przedstawicielami marki Amica, którzy zaprosili dziennikarzy i blogerów do udziału w warsztatach w studio Polish Your Cooking przy Długiej 44/50 w Warszawie.

Czytaj więcej...
Polski rynek urządzeń

ZIPSEE

Polski rynek urządzeń „smart”

2018-01-09

W konferencji prasowej zorganizowanej w Ministerstwie Rozwoju wzięli udział Michał Kanownik – prezes ZIPSEE „Cyfrowa Polska” i ówczesny wiceprezes Rady Ministrów i Minister Rozwoju i Finansów, a obecny premier Mateusz Morawiecki, którzy przedstawili raport „Polska rewolucja w segmencie smart”.

Czytaj więcej...
Ostatnie w tym roku targi

RTVInfoAGD.pl

Ostatnie w tym roku targi zakończone!

2017-12-27

Na początku grudnia w pięknej scenerii zimowego, białego Zakopanego odbyła się ostatnia w tym roku edycja targów RTV Info AGD z Osielska. Hurtownia ta działa nieprzerwanie od ponad 3 lat i na swoim koncie kolejne sukcesy sprzedażowe.

Czytaj więcej...
Jaki kolor ma powietrze

PHILIPS

Jaki kolor ma powietrze w twoim domu?

2017-12-14

W Warszawie 12 grudnia w siedzibie firmy Philips odbyło się śniadanie prasowe poświęcone problemowi zanieczyszczenia powietrza.

Czytaj więcej...
Kolory zdrowia,

PHILIPS

Kolory zdrowia, kolory piękna

2017-12-13

O tym, że soki i koktajle z warzyw i owoców są zdrowe, pożywne i świetnie wpływają na organizm, wie większość ludzi. O tym, że łatwo je przyrządzić – także. A mimo to wciąż spożywamy ich za mało i nieregularnie. Dlatego właśnie Philips postanowił zorganizować śniadanie prasowe, na które zaprosił znaną psychodietetyk Agatę Ziemnicką-Łaskę.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket