Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Chiński Nowy Rok

HKTDC

Chiński Nowy Rok Świni

2019-03-14

W hotelu Sheraton, 5 marca br. w Warszawie pod patronatem Hong Kong Trade Development Council (HKTDC) odbyło się spotkanie z okazji chińskiego Nowego Roku – Roku Świni.

Czytaj więcej...
Targi ISE 2019

ISE

Targi ISE 2019

2019-03-01

Organizowane w Amsterdamie targi Integrated Systems Europe to jedna z najważniejszych dorocznych imprez branży AV. Są one platformą do prezentacji systemów i produktów, które stanowią przyszłość branży integracji systemów audio-wideo.

Czytaj więcej...
Nowa odsłona

BOSCH

Nowa odsłona Akademii Smaku

2019-02-28

Akademia Smaku z kuchni wychodzi wprost „na salony” – i to dosłownie. Kulinarny portal marki Bosch, który prowadzony był do tej pory pod okiem Mateusza Gesslera, przechodzi metamorfozę i „urządza się” na nowo. Podczas wyjątkowej „parapetówki”, która została zorganizowana przy Mysiej 3 w Warszawie, receptą na stworzenie niejednej domowej przestrzeni podzielili się z nami gospodarz, czyli wspomniany już Mateusz Gessler, oraz nowy ambasador marki Bosch – Dorota Szelągowska.

Czytaj więcej...
Otwiera rok

APPLiA POLSKA

Otwiera rok w branży AGD

2019-02-28

Noworocznym spotkaniem APPLiA Polska otworzyła 2019 rok w krajowej branży AGD. Była to również okazja do podsumowania ubiegłorocznych działań oraz omówienia stanu branży.

Czytaj więcej...
RoadShow

ELICA

RoadShow już w Polsce!

2019-02-27

Włoska firma specjalizująca się w produkcji okapów kuchennych oraz płyt grzewczych przemierza Europę! W ramach „Elica RoadShow” mobilna ekspozycja najnowszych produktów już w połowie marca zawita do trzech miast Polski.

Czytaj więcej...
Plebiscyt Mobility Trends

MOBILITY TRENDS

Plebiscyt Mobility Trends - rozstrzygnięty!

2019-02-22

20 lutego 2019 roku podczas Gali Mobility Trends zostały ogłoszone wyniki plebiscytu na najlepsze mobilne produkty i usługi 2018 roku. W Teatrze Capitol w Warszawie odbyła się dziewiąta już edycja Gali, podczas której wręczono statuetki Złoty Bell w 25 kategoriach. Głosowanie zakończyło się 5 stycznia br. Konsumenci mogli wybierać spośród prawie 350 produktów i usług dodanych do ankiety przez producentów lub dystrybutorów w 19 kategoriach. W głosowaniu wzięło udział prawie 23 tysiące internautów, którzy oddali w sumie 138 219 głosów.

Czytaj więcej...
Ekologia zaczyna się

PHILIPS

Ekologia zaczyna się w Twoim domu?

2019-01-29

Pod tym hasłem odbyło się śniadanie prasowe. Podczas spotkania Firma OKAM ogłosiła współpracę z firmą Philips, która zaopatrzy mieszkania OKAM w najwyższej klasy oczyszczacze powietrza, by zapewnić mieszkańcom dobrą jakość powietrza w każdym z nich.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket