Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Program lojalnościowy

NELRO DATA

Program lojalnościowy Connect Club

2017-04-03

Z dniem 1 kwietnia br. spółka Nelro Data SA wdrożyła swój pierwszy program dla partnerów zainteresowanych korzyściami z długoterminowej współpracy.

Czytaj więcej...
Program rejestracji

LEXAR

Program rejestracji produktów

2017-04-03

Wyłączny dystrybutor marki Lexar w Polsce, firma My Adventure Sp. z o.o., ogłosił wprowadzenie programu rejestracji produktów.

Czytaj więcej...
Program

SAMSUNG

Program Guard S8

2017-03-30

Rozpoczęła się już przedsprzedaż smartfonów Galaxy S8 i S8+, która potrwa do 19 kwietnia. Osoby decydujące się na zakup już dziś, będą mogły cieszyć się najnowszym telefonem na 8 dni przed oficjalnym startem sprzedaży w sklepach. Z myślą o nowych użytkownikach firma Samsung uruchamia także program Guard S8, oferujący dodatkowe korzyści dla konsumentów.

Czytaj więcej...
Wielkanocna

CYFROWY POLSAT

Wielkanocna promocja

2017-03-21

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych Cyfrowy Polsat przygotował specjalną promocję, która zapewni wspaniałą rozrywkę dla całej rodziny. Aż 179 kanałów telewizyjnych, w tym kanały Eleven i HBO, oraz serwisy Cyfrowy Polsat GO i HBO GO – wszystko to na start przez trzy miesiące bez opłat, a do tego nowoczesny i nagradzany dekoder EVOBOX PVR już za 1 zł. Z Cyfrowym Polsatem te święta będą wyjątkowe! 

Czytaj więcej...
UltraPower i stacja pary gratis

ELECTROLUX

UltraPower i stacja pary gratis

2017-03-17

Z początkiem marca rozpoczęła się promocja wspierająca sprzedaż odkurzaczy bezprzewodowych UltraPower marki Electrolux. Do zdobycia cenna nagroda.

Czytaj więcej...
Gwarancja dobrej kuchni

TEKA

Gwarancja dobrej kuchni

2017-03-01

Od 2 stycznia, każdy klient, który kupił wybrane urządzenia do zabudowy marki Teka w SMK, zyska przedłużenie gwarancji do lat 5.

Czytaj więcej...
Testuj okap przez 30 dni…

FABER

Testuj okap przez 30 dni…

2017-03-01

…albo kochaj go przez lata. Właśnie z takiego założenia wychodzi producent, oferując promocję pt. „Kochaj albo rzuć”. Akcja promocyjna trwa do końca marca.

Czytaj więcej...
Odkurzaj z 5-letnią gwarancją

PHILIPS

Odkurzaj z 5-letnią gwarancją

2017-02-17

Z początkiem stycznia 2017 r. rozpoczęła się akcja promocyjna, w której przy zakupie odkurzacza workowego lub bezworkowego marki Philips można skorzystać z przedłużonej gwarancji na ten sprzęt.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2017 InfoMarket