Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Voucher na zestaw akcesoriów

MIELE

Voucher na zestaw akcesoriów

2018-02-07

Klienci, którzy zakupią urządzenie do gotowania na parze z piekarnikiem XL/ XXL w czasie trwania promocji, otrzymają voucher o wartości ponad 2300 zł, na zestaw akcesoriów w prezencie.

Czytaj więcej...
Telewizor plus Samsung Smart Pack to

SAMSUNG

Telewizor plus Samsung Smart Pack to prawdziwe Smart TV

2018-02-02

Aby w pełni doświadczyć możliwości Smart TV niezbędny jest dostęp do wysokiej jakości filmów i seriali. I właśnie takie połączenie zapewnia oferta pakietów Samsung Smart Pack, która została przygotowana dla osób kupujących telewizory Samsung QLED TV, The Frame czy modele UHD (4K) z serii na 2017 rok.

Czytaj więcej...
Przedłuża gwarancję nawet do

JURA

Przedłuża gwarancję nawet do 50 miesięcy!

2018-01-05

Przypominamy o trwającej jeszcze akcji marki JURA, czyli o przedłużonej gwarancji przy zakupie ekspresów profesjonalnych.

Czytaj więcej...
Zarejestruj i zyskaj

REMINGTON RUSSELL HOBBS

Zarejestruj i zyskaj

2017-12-06

Przypominamy o trwającej promocji i możliwości zarejestrowania produktu marek Russell Hobbs i Remington na stronach internetowych producentów.

Czytaj więcej...
Testuj LTE Plus

CYFROWY POLSAT

Testuj LTE Plus przez dwa miesiące za 9 zł!

2017-10-30

Od początku października nawet przez dwa miesiące każdy może sprawdzać, jak działa superszybki internet LTE. Aż do 60 dni wydłużony zostaje okres, w którym można testować LTE Plus i LTE Plus Advanced w ofercie Plusa oraz Cyfrowego Polsatu.

Czytaj więcej...
Pierwsze zakupy mogą być

PHILIPS AVENT

Pierwsze zakupy mogą być tańsze…

2017-10-30

…jeśli wykonasz trzy łatwe kroki i zarejestrujesz się na stronie marki Philips, wypełniając przy okazji formularz. Akcja związana jest z produktami Philips Avent, a zniżka wynosi aż 40 proc. na pierwsze zakupy.

Czytaj więcej...
Zwrot gotówki za zakup sprzętu

MIO

Zwrot gotówki za zakup sprzętu

2017-10-27

Firma Mio rozpoczęła zimową promocję na wybrane urządzenia. Osoby kupujące sprzęt objęty akcją promocyjną mogą liczyć na zwrot części poniesionych kosztów – od 50 nawet do 180 zł, zależnie od zakupionego modelu.

Czytaj więcej...
Akcesoria i przedłużona gwarancja

FABER

Akcesoria i przedłużona gwarancja gratis

2017-10-03

Tylko do końca roku u wybranych partnerów marki Faber można skorzystać z promocji, w której przy zakupie okapu zestaw montażowy klient otrzyma gratis. Nadal można skorzystać także z przedłużonej gwarancji.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket