Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

DwuPak, czyli telewizja i telefon

CYFROWY POLSAT

DwuPak, czyli telewizja i telefon oferta specjalna

2017-05-22

Startuje nowa oferta specjalna dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu. DwuPak to oferta telewizji Cyfrowego Polsatu z pakietem od 19,90 zł oraz oferta abonamentu telefonicznego w Plusie z rabatem. Obie te usługi można mieć już za niecałe 40 zł miesięcznie, a w ramach specjalnej promocji można też do końca roku korzystać z nich za darmo!

Czytaj więcej...
Droga do prezentów

PIONEER

Droga do prezentów

2017-05-22

Firma Pioneer ogłosiła atrakcyjną promocję. Zainteresuje ona zwłaszcza tych, którzy w najbliższym czasie zamierzają nabyć multimedialny radioodtwarzacz samochodowy.

Czytaj więcej...
Abonament za darmo

CYFROWY POLSAT

Abonament za darmo do końca roku!

2017-05-17

W Cyfrowym Polsacie pojawiła się nowa promocja – klienci, którzy wybiorą teraz pakiet Rodzinny HD, nie tylko będą go oglądać do końca tego roku za darmo, ale dodatkowo otrzymają w prezencie przez całą umowę dwa filmowe kanały premium: Cinemax HD i Cinemax 2 HD. Do składającego się z ponad 80 kanałów pakietu dołączyło również pięć nowych stacji w jakości HD: Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Film HD, Super Polsat HD i TV6 HD.

Czytaj więcej...
Kolumny Zensor 1 AX w prezencie

DALI

Kolumny Zensor 1 AX w prezencie

2017-05-10

Firma Horn Distribution, wyłączny dystrybutor kolumn głośnikowych firmy Dali w Polsce, przygotowała dla swoich klientów wyjątkową promocję.

Czytaj więcej...
Wiosenny cashback

MIO

Wiosenny cashback

2017-04-27

Firma Mio ogłosiła wiosenną promocję dla swoich klientów. Akcją promocyjną zostały objęte urządzenia 2 w 1, mające dodatkowo funkcję wideorejestratora, oraz nawigacje samochodowe.

Czytaj więcej...
Program lojalnościowy

NELRO DATA

Program lojalnościowy Connect Club

2017-04-03

Z dniem 1 kwietnia br. spółka Nelro Data SA wdrożyła swój pierwszy program dla partnerów zainteresowanych korzyściami z długoterminowej współpracy.

Czytaj więcej...
Program rejestracji

LEXAR

Program rejestracji produktów

2017-04-03

Wyłączny dystrybutor marki Lexar w Polsce, firma My Adventure Sp. z o.o., ogłosił wprowadzenie programu rejestracji produktów.

Czytaj więcej...
Program

SAMSUNG

Program Guard S8

2017-03-30

Rozpoczęła się już przedsprzedaż smartfonów Galaxy S8 i S8+, która potrwa do 19 kwietnia. Osoby decydujące się na zakup już dziś, będą mogły cieszyć się najnowszym telefonem na 8 dni przed oficjalnym startem sprzedaży w sklepach. Z myślą o nowych użytkownikach firma Samsung uruchamia także program Guard S8, oferujący dodatkowe korzyści dla konsumentów.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket