Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Słuchawki Mee Audio

MEE AUDIO

Słuchawki Mee Audio nawet o 30% taniej!

2018-11-30

Tylko do 16 grudnia Sklep.RMS.pl (www.sklep.rms.pl) oferuje niższe ceny na najlepsze świąteczne prezenty – czyli słuchawki Mee Audio.

Czytaj więcej...
Naprawa ekranu

CAT

Naprawa ekranu gratis!

2018-11-27

Na rynku smartfonów marka Cat jest znana z wyjątkowo odpornych urządzeń przeznaczonych do pracy w najtrudniejszych warunkach. Firma, pewna jakości oferowanego przez siebie sprzętu, przygotowała specjalną akcję promocyjną.

Czytaj więcej...
Zamień tradycyjny

BOSCH

Zamień tradycyjny na perfekcyjny!

2018-11-13

Ruszyła wielokanałowa kampania wizerunkowa odkurzaczy bezprzewodowych, która łączy w sobie elementy edukacyjne, promocyjne i budujące świadomość tej kategorii.

Czytaj więcej...
Smart TV

SAMSUNG

Smart TV ze „smart” pakietem w prezencie

2018-11-06

Idea smart TV jako domowej platformy rozrywki coraz lepiej wpisuje się w potrzeby rynku. Jak pokazują badania, w ubiegłym roku więcej niż 7 na 10 sprzedanych na świecie telewizorów marki Samsung stanowiły modele „inteligentne”.

Czytaj więcej...
Pakiet VIP

MARANTZ

Pakiet VIP na rubinowy jubileusz

2018-11-06

Z okazji czterdziestej, rubinowej rocznicy współpracy z Marantzem, Ken Ishiwata oraz jego doborowy zespół stworzyli dwa audiofilskie „klejnoty” z serii KI Ruby, które dostępne są w specjalnej promocyjnej ofercie z ekskluzywnym pakietem VIP.

Czytaj więcej...
Kuchenne

TEKA

Kuchenne przyjemności

2018-11-06

Jeszcze do 30 listopada 2018 r. można wziąć udział w akcji promocyjnej zorganizowanej przez firmę Teka. W jej ramach otrzymać można przydatną w każdej kuchni patelnię grillowa i zestaw garnków ze stali nierdzewnej.

Czytaj więcej...
Ogłasza

VARTA

Ogłasza „Czas na zabawę!

2018-11-06

To hasło nowej akcji promocyjnej Varta Consumer Batteries. Biorąc w niej udział, można wygrać wycieczkę dla całej rodziny do Tropical Islands albo aparat Instax Mini 9. Nagrodą gwarantowaną jest voucher do sklepu home&you.

Czytaj więcej...
Piekarniki

SIEMENS

Piekarniki z prezentem

2018-11-06

Siemens przygotował atrakcyjną ofertę promocyjną, w której przy zakupie wybranego modelu piekarnika można otrzymać zestaw garnków, niezbędnych w każdej kuchni.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket