Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Promocje

THOMAS

Promocje w sklepie internetowym

2019-02-27

Prowadzony przez autoryzowany serwis sklep internetowy odkurzaczy marki Thomas dostępny pod adresem www.thomas-sklep.pl przygotował atrakcyjne zestawy promocyjne „Odkurzacz+”, które zawierają wszystko, co niezbędne, aby utrzymać w domu porządek.

Czytaj więcej...
Do wyboru,

SHARP

Do wyboru, do koloru

2019-02-27

Sharp ogłosił ciekawą promocję, w której przy zakupie innowacyjnego oczyszczacza powietrza tej marki można otrzymać w prezencie jedno z urządzeń (zależnie od zakupionego modelu) – czajnik elektryczny, ekspres do kawy, toster lub blender kielichowy.

Czytaj więcej...
„Pakiet

GORENJE

„Pakiet korzyści”

2019-02-27

Firma Gorenje przygotowała nową promocję pod wymowną nazwą „Pakiet korzyści”. W praktyce nabywając piekarnik Gorenje w komplecie z płytą grzejną lub okapem tej marki, można otrzymać w prezencie szklaną tacę do pieczenia.

Czytaj więcej...
Wymień stare

SOUND UNITED

Wymień stare na nowe

2019-02-27

Firma Horn Distribution, oficjalny polski dystrybutor sprzętu marek Denon i Marantz, poinformowała o rozpoczęciu akcji promocyjnej „Wymień stare na nowe”.

Czytaj więcej...
„Like

BOSCH

„Like A Bosch”

2019-02-27

Firma Bosch zainaugurowała światową cyfrową kampanię wizerunkową związaną z IoT (Internetem rzeczy). Punktem odniesienia działań marketingowych jest hiphopowy teledysk.

Czytaj więcej...
Na targach

SHARP

Na targach LivingKitchen

2019-02-27

Firma Sharp prezentowała swoje najnowsze urządzenia na międzynarodowej wystawie LivingKitchen 2019, która odbyła się w niemieckiej Kolonii. Do dyspozycji miała tam imponującą, bo liczącą ok. 350 m2, powierzchnię.

Czytaj więcej...
Sprzedaje

GORENJE

Sprzedaje spółkę zależną

2019-02-27

Realizując strategię koncentrowania się na produkcji sprzętu gospodarstwa domowego, grupa Gorenje rezygnuje z wybranych spółek zależnych funkcjonujących w obszarach niezwiązanych z podstawową działalnością słoweńskiego potentata na rynku AGD.

Czytaj więcej...
Finalizuje przejęcie

HAIER

Finalizuje przejęcie Candy

2019-02-27

Firma Haier sfinalizowała transakcję nabycia spółki Candy. Oficjalna uroczystość z tym związana odbyła się w siedzibie firmy Candy we włoskim Brugherio.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket