Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Grzanie

GRZEJNIKI ELEKTRYCZNE

Grzanie w domu i biurze

2019-07-29

W chłodniejsze dni przed sezonem grzewczym sięgamy po grzejniki, które pozwalają na utrzymanie w pomieszczeniach odpowiedniej temperatury. Do wyboru mamy różnego rodzaju grzejniki konwekcyjne i promiennikowe.

Czytaj więcej...
Rabat

ARCAM

Rabat na srebrny jubileusz

2019-07-29

Firma Arcam, brytyjski producent hi-endowego sprzętu audio, już od 25 lat ma w swojej ofercie amplitunery kina domowego. Z tej okazji przygotowała dla klientów wyjątkową promocję.

Czytaj więcej...
Chłodziarka do mleka

JURA

Chłodziarka do mleka w prezencie

2019-07-29

Ekspresy marki JURA pozwolą wydobyć z kawy to, co najlepsze, nie tylko jeśli chodzi o aromatyczne espresso, ale także ristretto. Są także doskonałą propozycją dla miłośników kawy mlecznej, zwłaszcza w nowej, promocyjnej ofercie.

Czytaj więcej...
Pełne naturalnej

GORENJE

Pełne naturalnej świeżości

2019-07-29

Firma Gorenje ogłosiła ciekawą promocję, w której przy zakupie innowacyjnej chłodziarkozamrażarki tej marki można otrzymać w prezencie blender kielichowy – model BSM600GCW.

Czytaj więcej...
ThermoJet

SHARP

ThermoJet – najoszczędniejsza pralka na rynku!

2019-07-29

Coraz chętniej przeglądamy parametry związane ze zużyciem energii i wody. Przy pralce Sharp ES-GFD8145I5-PL, niejedna osoba ma wrażenie, że roczne zużycie energii wynoszące zaledwie 58 kWh to po prostu… błąd.

Czytaj więcej...
Cycling-Recycling

REMONDIS, ELECTRO-SYSTEM

Cycling-Recycling 2019

2019-07-29

W pierwszym miesiącu wakacji po raz kolejny wystartowała Ekologiczna Wyprawa Rowerowa Cycling-Recycling 2019. Nośna i niezwykle pomysłowa akcja organizowana jest od kilku lat przez Remondis Electrorecycling i organizację odzysku Electro- System.

Czytaj więcej...
Płyta indukcyjna

GORENJE

Płyta indukcyjna z nagrodą „Red Dot Design Award”

2019-07-29

Podczas tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu „Red Dot Design Award” marka Gorenje po raz kolejny znalazła się w gronie laureatów. Tym razem jury doceniło płytę indukcyjną należącą do innowacyjnej linii Simplicity.

Czytaj więcej...
Szanujmy to,

GAGGENAU

Szanujmy to, co wyjątkowe

2019-07-29

Gaggenau, luksusowa marka AGD przewodzi inicjatywie „Respected by Gaggenau” („Szanujmy to, co wyjątkowe – Gaggenau”). Działania te są odzwierciedleniem zaangażowania marki na rzecz dziedzictwa rzemieślniczego, promowania rzadkich ras oraz wspierania tych, którzy pomagają je chronić.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket