Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Chłodziarki do wina do zabudowy

MIELE

Chłodziarki do wina do zabudowy KWT 6422 iG, KWT 6722 iGS

2018-01-09

Dzięki najnowszym winiarkom marki Miele butelki wina będą nie tylko bezpiecznie przechowywane, ale i idealnie wyeksponowane. Urzekają też jakością, pieczołowitością wykonania i wzornictwem. Profesjonalnie i ekskluzywnie.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka

SHARP

Chłodziarkozamrażarka SJ-WX830F-BK (WH)

2018-01-09

Nazwa modelu Karakuri marki Sharp zainspirowana została japońskim słowem oznaczającym urządzenie mechaniczne, także służące do robienia żartów, zmylenia lub zaskoczenia kogoś. Równie zaskakujący jest sam produkt, który za sprawą dodatkowego mechanizmu sensorowego chowa i chroni dozownik wody przed pyłem oraz toksycznymi cząsteczkami chemicznymi czy owadami.

Czytaj więcej...
Pralka z serii Dream Wash

AMICA

Pralka z serii Dream Wash DAW7123DCB

2018-01-09

W dzisiejszych czasach technika w sprzęcie AGD ma wyjątkowo trudne zadanie – musi nadążyć za stylem życia swoich właścicieli. A ci oczekują, że urządzenie nie tylko wykona ich polecenia, ale i w pełni odciąży od codziennych trosk i obowiązków. Przynajmniej tych związanych z praniem. Takie wyzwanie podejmuje Amica, wprowadzając na rynek nową linię pralek – Dream Wash.

Czytaj więcej...
Z pięcioma nagrodami

SILICON POWER

Z pięcioma nagrodami Taiwan Excellence

2018-01-09

Najnowsze produkty Silicon Power zostały docenione za zaawansowane możliwości i wzornictwo.

Czytaj więcej...
Kolumny głośnikowe Rock I

KODA

Kolumny głośnikowe Rock I

2018-01-09

Koda, polski producent budżetowych kolumn głośnikowych i sprzętu audio, przedstawiła nowy produkt w ofercie – kolumny Rock I. Swoim wzornictwem nawiązują one do stylistyki vintage, ale jednocześnie wykorzystują innowacyjne podzespoły i rozwiązania techniczne.

Czytaj więcej...
Radioodbiornik Transita 210

NORDMENDE

Radioodbiornik Transita 210

2018-01-09

W ofercie marki Nordmende dostępny jest radioodbiornik Transita 210. To kompaktowe urządzenie wyposażone zostało w dobrej jakości głośniki oraz kilka funkcji i rozwiązań technicznych przydatnych nie tylko w domowym zaciszu.

Czytaj więcej...
Wzmacniacz HTA-25B

TAGA HARMONY

Wzmacniacz HTA-25B

2018-01-09

Firma TAGA Harmony, polski producent głośników i elektroniki audio, poinformowała o wprowadzeniu nowego hybrydowego wzmacniacza HTA-25B.

Czytaj więcej...
Współpraca z restauracją

NESPRESSO

Współpraca z restauracją Senses

2018-01-09

Nespresso rozpoczęło współpracę z restauracją Senses, w której szefem kuchni jest znakomity kucharz Andrea Camastra. Restauracja Senses ma prestiżową gwiazdkę „Michelin”, a Camastra został szefem-patronem wprowadzonej na polski rynek kawy Nespresso Exclusive Selection.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket