Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Słuchawki X1.

MEE AUDIO

Słuchawki X1. Odporność w dobrej cenie

2018-07-10

Firma Rafko Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel marki MEE Audio w Polsce, poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży dokanałowych słuchawek sportowych X1z opatentowanym systemem mocowania, pilotem i mikrofonem.

Czytaj więcej...
Seria na 50-lecie firmy.

CAMBRIDGE AUDIO

Seria na 50-lecie firmy. Komponenty audio Edge A, Edge NQ i Edge W

2018-07-10

Cambridge Audio wkracza do świata high endu, proponując serię Edge. Znajdą się w niej trzy komponenty: wzmacniacz zintegrowany Edge A, odtwarzacz sieciowy Edge NQ oraz wzmacniacz Edge W.

Czytaj więcej...
W nawiązaniu do tradycji.

SONUS FABER

W nawiązaniu do tradycji. Kolumny głośnikowe Sonetto

2018-07-10

Włoska firma Sonus faber, wprowadzając nowe produkty do swojej oferty, stara się przywołać ducha włoskiego stylu i kreatywności w jego najlepszej postaci. Nie inaczej jest z najnowszą serią kolumn Sonetto, która doskonale sprawdzi się zarówno w systemach stereo, jak i kina domowego.

Czytaj więcej...
Soundbar HW-N650

SAMSUNG

Soundbar HW-N650 z trybem dla graczy

2018-07-10

Do sprzedaży wszedł najnowszy soundbar Samsunga – HW-N650, który oferuje nową technikę Acoustic Beam oraz specjalny tryb Gra, który potęguje wrażenia podczas rozgrywek na dużym ekranie.

Czytaj więcej...
Wzmacniacz A-40AE.

PIONEER

Wzmacniacz A-40AE. Stereofoniczna funkcjonalność

2018-07-10

Model A-40AE to najnowszy wzmacniacz stereofoniczny Pioneera. Urządzenie w swojej klasie cenowej charakteryzuje się wyjątkowymi parametrami technicznymi, funkcjonalnością i brzmieniem.

Czytaj więcej...
Połączenie klasyki z nowoczesnością

CAMRY

Połączenie klasyki z nowoczesnością Radioodbiornik CR 1153

2018-07-10

Do oferty sprzętu marki Camry dołączył nowy radioodbiornik – CR 1153. Urządzenie, zamknięte w minimalistycznej obudowie nawiązującej do stylu retro, może być doskonałym elementem wystroju domowego wnętrza, np. kuchni czy sypialni.

Czytaj więcej...
Słuchawki Earset.

BEOPLAY

Słuchawki Earset. Ewolucja ikonicznego wzornictwa

2018-07-10

B&O Play, producent wyjątkowych pod względem wzornictwa produktów, zaprezentował nowy model słuchawek dokanałowych – Earset. Został on wyposażony w technikę bezprzewodową Bang & Olufsen Signature Sound. 

Czytaj więcej...
Nagroda „Miele One To Watch 2018”

MIELE

Nagroda „Miele One To Watch 2018”

2018-07-05

Restauracja SingleThread w hrabstwie Sonoma w Kaliforni zdobyła tytuł „Miele One To Watch” w ramach konkursu „The World’s 50 Best Restaurants”. To wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie świata łączy w sobie koncepcję wiejskiej gospody i restauracji i oparte jest na etosie japońskiego omotenashi – ducha bezinteresownej gościnności.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket