Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Ekoprojektowanie i nowe wymogi

APPLiA

Ekoprojektowanie i nowe wymogi dla AGD

2019-10-30

Komisja Unii Europejskiej zatwierdziła rozporządzenia wykonawcze dla 10 grup produktowych. Nowe przepisy to kolejna generacja wymogów środowiskowych w AGD wydawanych na podstawie unijnej dyrektywy 2009/125/WE z 2009 r., ustanawiającej ogólne zasady ustalania wymogów dotyczących ekoprojektu dla produktów związanych z energią.

Czytaj więcej...
Rozmowy

AMICA

Rozmowy o nowej odsłonie marki Fagor

2019-10-30

W październiku na zaproszenie firmy Amica w Poznaniu i Wronkach gościli przedstawiciele Fagor S.Coop, właściciela marki, która miesiąc wcześniej dołączyła do brandów znajdujących się w portfolio największego polskiego producenta AGD.

Czytaj więcej...
Ekologiczne

GRUNDIG

Ekologiczne innowacje

2019-10-30

W swoim oficjalnym przemówieniu na międzynarodowych targach IFA CEO koncernu Arçelik, do którego należy marka Grundig, ogłosił wprowadzenie szeregu innowacji na rzecz zrównoważonego rozwoju i walki z odpadami, na których skorzystają zarówno konsumenci, jak i środowisko naturalne.

Czytaj więcej...
Centrum Badań i Rozwoju

BSH

Centrum Badań i Rozwoju już otwarte

2019-10-30

Firma BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. otworzyła w Łodzi nowoczesne Centrum Badań i Rozwoju. Jest to jeden z najważniejszych dla grupy BSH ośrodków R&D na świecie.

Czytaj więcej...
Naładuj akumulatory

REMONDIS Electrorecycling

Naładuj akumulatory z Agnieszką Rylik

2019-10-30

Celem projektu „Naładuj akumulatory” jest szeroko pojęta publiczna edukacja z zakresu prawidłowego postępowania ze zużytymi akumulatorami samochodowymi. Organizatorem tego wyjątkowego ekologicznego przedsięwzięcia jest REMONDIS Electrorecycling, a partnerem generalnym czołowy producent akumulatorów samochodowych – firma Bosch Automotive.

Czytaj więcej...
Edukuje najmłodszych,

AMICA

Edukuje najmłodszych, czyli „EkoMisja – nie marnuję!”

2019-10-30

400 lekcji o niemarnowaniu dla 20 tys. uczniów z 200 szkół podstawowych, a także aktywne zaangażowanie 200 nauczycieli w ramach Szkolnych Klubów Niemarnowania – to cel programu edukacyjnego „EkoMisja – nie marnuję” banków żywności i marki Amica, który zaplanowano na lata 2019/2020.

Czytaj więcej...
IFA 2019 w ujęciu multimedialnym

IFA

IFA 2019 w ujęciu multimedialnym

2019-10-29

Dla branży elektroniki użytkowej targi IFA niezmiennie pozostają jedną z najważniejszych imprez w skali światowej. Prezentowane trendy wyznaczają przyszłość i pokazują, co już niedługo będzie gościć w naszych domach. Szczególnie dużo uwagi poświęcono mariażowi systemów 8K i 5G.

Czytaj więcej...
Innowacyjne

SMART AGD

Innowacyjne i „inteligentne” AGD

2019-10-28

Na rynku AGD pojawia się coraz więcej modeli „inteligentnych”. Co to w praktyce oznacza? Tym mianem przyjęło się nazywać te urządzenia, które wyposażane są w moduły komunikacji bezprzewodowej i łączą się zdalnie z użytkownikiem, a dokładniej – jego urządzeniem mobilnym. Jakie funkcje i możliwości ma sprzęt w wersji „smart”?

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket