Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Kultowe głośniki projektu Roberta Majkuta w

Kultowe głośniki projektu Roberta Majkuta w Muzeum Narodowym w Krakowie!

2018-04-05

Muzeum Narodowe w Krakowie przygotowuje wystawę poświęconą polskiemu wzornictwu: “Z drugiej strony rzeczy. Polski dizajn po roku 1989”. Ekspozycja zostanie otwarta dla zwiedzających 6 kwietnia i będzie składać się z najbardziej intrygujących projektów powstałych po 1989 roku. Nie mogło na niej zabraknąć wyjątkowych głośników Proton, zaprojektowanych przez Roberta Majkuta dla marki Tonsil.

Czytaj więcej...
Roadshow Piega Master Line Source 2

HORN DISTRIBUTION

Roadshow Piega Master Line Source 2

2018-03-27

Firma Horn Distribution, wraz z partnerami handlowymi oferującymi kolumny głośnikowe szwajcarskiej marki Piega, ma przyjemność zaprosić na testy odsłuchowe modelu Master Line Source 2.

Czytaj więcej...
Co użytkownik powinien wiedzieć

KAERCHER

Co użytkownik powinien wiedzieć o urządzeniach wysokociśnieniowych?

2018-03-22

Budowa domu i aranżacja jego otoczenia czy zakup auta to poważne inwestycje. Kluczem do zachowania długo pięknego wyglądu oraz, co za tym idzie, wartości naszego majątku jest odpowiednia dbałość. Urządzeniem, które w tym pomoże jest bez wątpienia myjka ciśnieniowa. Pozwoli ona oczyścić bardzo wiele różnego rodzaju powierzchni i przedmiotów, które będą cieszyć nasze oko swoim pięknym wyglądem. Na co warto zwrócić uwagę wybierając takie urządzenie i jak prawidłowo nim pracować? W Kärcher możemy poszczycić się wieloma latami doświadczenia w tej materii. Warto zapoznać się z naszymi sugestiami przed wyborem urządzenia, by najlepiej nam ono służyło.

Czytaj więcej...
Słuchaj wspólnie muzyki w aplikacji Discord

SPOTIFY

Słuchaj wspólnie muzyki w aplikacji Discord

2018-03-16

Discord to popularna zwłaszcza wśród graczy komputerowych aplikacja pełniąca funkcję komunikatora internetowego. Jej twórcy wprowadzili kompatybilność z serwisem streamingowym Spotify.

Czytaj więcej...
Odtwarzacze z funkcją USB OTG

ONKYO PIONEER

Odtwarzacze z funkcją USB OTG

2018-03-16

Funkcja USB OTG (On The Go) będzie dostępna po aktualizacji oprogramowania, którą otrzymały odtwarzacze Pioneer XDP-30R i Onkyo DP-S1, oferujące możliwość odtwarzania muzyki zakodowanej w bezstratnym standardzie MQA (funkcja Tidal Masters).

Czytaj więcej...
Z nagrodą „Złoty Bell”

MIO

Z nagrodą „Złoty Bell”

2018-03-15

Na początku lutego odbyła się uroczysta gala Mobility Trends 2017, podczas której produkty lub usługi, które uzyskały największą liczbę głosów oddanych przez konsumentów, otrzymały nagrodę „Złoty Bell”. Wideorejestrator Mio MiVue 792 Wi- Fi Pro zajął 1. miejsce w kategorii „Gadżet roku”.

Czytaj więcej...
Z nowymi monitorami na ISE 2018

PHILIPS

Z nowymi monitorami na ISE 2018

2018-03-15

Odwiedzający tegoroczne targi ISE mogli przyjrzeć się bliżej nowym monitorom oferowanym przez firmę MMD, zajmującą się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów marki Philips.

Czytaj więcej...
Przeprowadza akcję serwisową produktu:

JULA

Przeprowadza akcję serwisową produktu: Bieżnia Life Gear

2018-03-08

Akcja serwisowa dotyczy bieżni Life Gear 97276HP, nr art.: 951-208, sprzedawanej w sklepach Jula w latach 2014–2017.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket