Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Nagroda za innowacyjność na CES 2018

TCL

Nagroda za innowacyjność na CES 2018

2018-02-08

Firma TCL ogłosiła, że została wyróżniona nagrodą za innowacyjność na CES 2018 za swój 85-calowy telewizor QLED XESS Private Theatre X6.

Czytaj więcej...
Diamentowa nagroda

BOSCH

Diamentowa nagroda

2018-02-08

Końcówka roku to czas wielu podsumowań i rozstrzygnięć – dotyczy to także wielu konkursów i nagród. Grupa Bosch została doceniona m.in. za inwestycje w Polsce w roku 2017 prestiżowym „Diamentem Top Industry”.

Czytaj więcej...
Przypominamy: nowa skala klas w okapach!

CECED Polska

Przypominamy: nowa skala klas w okapach!

2018-02-06

Od 1 stycznia 2018 r. na etykietach efektywności energetycznej okapów nie znajdziemy już dostępnej dotychczas, najmniej ekonomicznej klasy efektywności energetycznej – F.

Czytaj więcej...
Micro-LED

Micro-LED - nowa technologia w wyświetlaczach

2018-02-06

Wyświetlacze LCD LED i OLED są szczególnie popularne w urządzeniach mobilnych, a te największe są stosowane w telewizorach. Duże nadzieje producenci TV wiążą z Micro-LED, które mają szereg atrakcyjnych właściwości, a na wystawie CES firma Samsung pokazała pierwszy prototypowy wyświetlacz o przekątnej 146 cali.

Czytaj więcej...
Targi CES 2018

Targi CES 2018

2018-02-06

Kolejne targi CES były dla producentów sprzętu audio, telewizorów, urządzeń mobilnych i akcesoriów okazją do zaprezentowania prototypów przyszłościowych rozwiązań z wykorzystaniem sztucznej inteligencji i produktów, które zobaczymy w sklepach. Można było zobaczyć coraz więcej urządzeń tworzących domowy ekosystem ułatwiający domownikom obsługę urządzeń za pomocą asystenta głosowego.

Czytaj więcej...
Innowacyjne rozwiązania Panasonic

PANASONIC

Innowacyjne rozwiązania Panasonic podczas Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang!

2018-02-06

Firma świętuje 30 lecie sponsorowania Igrzysk Olimpijskich jako Partner Olimpijski.

Czytaj więcej...
Wystartował Mi-home.pl,

ABC DATA

Wystartował Mi-home.pl, autoryzowany sklep z urządzeniami Xiaomi

2018-02-01

Mi-home.pl, autoryzowany sklep z urządzeniami Xiaomi, rozpoczął sprzedaż pełnej oferty urządzeń tego producenta dostępnych w polskiej dystrybucji. Klienci znajdą w nim smartfony Mi oraz Redmi, a także słuchawki i głośniki, kamerki i opaski sportowe, przystawki telewizyjne, powerbanki, oczyszczacze powietrza, lampki, a nawet hulajnogi elektryczne.

Czytaj więcej...
Smart TV

SAMSUNG

Smart TV łatwe połączenie i szybkie udostępnianie

2018-01-29

W tym roku telewizory Samsung jeszcze sprawniej połączą się z urządzeniami mobilnymi. Użytkownicy szybko i łatwo udostępnią treści i otrzymają spersonalizowane rekomendacje.

 

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket