Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Podniebne

KAERCHER

Podniebne czyszczenie

2019-04-25

Rosyjski oddział Kärchera podjął się oczyszczenia jednego z pierwszych na świecie odrzutowców – modelu Tu- 104 z nagromadzonych przez lata zabrudzeń. Znajduje się on w zbiorach Centralnego Muzeum Sił Lotniczych Federacji Rosyjskiej.

Czytaj więcej...
Program

BSH

Program BSH Startup Kitchen

2019-04-25

Jeden z czołowych światowych producentów sprzętu gospodarstwa domowego i zarazem czołowa firma w Europie kontynuuje udaną współpracę z firmami start-upowymi. Dzięki nowo utworzonej jednostce Venture Client, BSH oferuje nową, szybką ścieżkę do odkrycia i przyjęcia rozwiązań od najlepszych start-upów na całym świecie.

Czytaj więcej...
Wzornicze inspiracje

STADLER FORM

Wzornicze inspiracje na 2019 r.

2019-04-25

Najważniejszym trendem, który zaprezentowano na tegorocznych mediolańskich targach designu Salone del Mobile, były bez wątpienia kolory i ich intensywność. To one będą wiodły prym w projektowaniu naszych wnętrz.

Czytaj więcej...
Ponad 100 mln zł

AB

Ponad 100 mln zł wyniku EBITDA

2019-04-25

Grupa AB, notowany na GPW największy dystrybutor IT oraz elektroniki użytkowej w Polsce i regionie CEE, sukcesywnie zwiększa skalę działalności. W IV kwartale 2018 r. skonsolidowane przychody wzrosły o 7 proc. w ujęciu rdr, osiągając wartość blisko 3 mld zł. W całym roku 2018 było to ponad 8,4 mld zł.

Czytaj więcej...
Spójna linia AGD

AMICA

Spójna linia AGD do zabudowy

2019-04-25

Na polskim rynku AGD zadebiutowały urządzenia z linii X-type marki Amica. Nowa linia jest odpowiedzią czołowego producenta AGD w Polsce na oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Czytaj więcej...
Partnerem

GAGGENAU

Partnerem „The World Restaurant Awards”

2019-04-25

W Paryżu odbyła się pierwsza edycja plebiscytu „The World Restaurant Awards”, na której pojawiły się kulinarne sławy z całego świata. Firma Gaggenau, producent luksusowego AGD, była partnerem tego wydarzenia.

Czytaj więcej...
Konferencja

ABRYS

Konferencja o recyklingu

2019-04-25

W dniach 9 i 10 maja 2019 r. w hotelu Airport Okęcie w Warszawie odbędzie się 14. Konferencja „Recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego”. Organizatorzy mają nadzieję, że największą wartością tej konferencji będzie dogłębne poruszenie najbardziej newralgicznych tematów w szerokim gronie uczestników.

Czytaj więcej...
Rząd przyjął ustawę

APPLiA POLSKA

Rząd przyjął ustawę o etykietach

2019-04-25

W marcu br. Rada Ministrów przyjęła projekt nowelizacji ustawy o informowaniu o zużyciu energii przez produkty ją wykorzystujące. Nowe przepisy dostosowują polski system nadzoru i kontroli do obowiązującego w całej Unii rozporządzenia Rady i Parlamentu UE nr 2017/1369 z 2017 r. w sprawie ram etykietowania energetycznego.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket