Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Zaprezentował nowości

STADLER FORM

Zaprezentował nowości na FEA Expo 2019

2019-07-01

W Lucernie odbyły się Szwajcarskie Targi Małych Urządzeń Domowych – FEA Expo 2019. 22 wystawców było reprezentowanych na wystawie, w tym Stadler Form, którego nowe produkty wzbudziły duży entuzjazm.

Czytaj więcej...
Odkurzacz DryBox Amfibia z nagrodą

THOMAS

Odkurzacz DryBox Amfibia z nagrodą „Influencer’s Top 2019”

2019-07-01

Jakość sprzątania odkurzaczy marki Thomas została po raz kolejny doceniona. Tym razem model Thomas DryBox Amfibia został wyróżniony nagrodą „Influencer’s Top 2019”.

Czytaj więcej...
Rynek AGD

APPLiA POLSKA

Rynek AGD w I kw. br.

2019-07-01

APPLiA Polska podsumowała sytuację rynku AGD po I kw. bieżącego roku pod względem sprzedażowym i produkcyjnym. Sprzedaż AGD do dystrybucji, monitorowana przez panel sell-in APPLiA, wzrosła w pierwszym kwartale tego roku.

Czytaj więcej...
Płyta indukcyjna

GORENJE

Płyta indukcyjna z nagrodą

2019-07-01

Podczas tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu „Red Dot Design Award” marka Gorenje po raz kolejny znalazła się w gronie laureatów. Tym razem jury doceniło płytę indukcyjną należącą do innowacyjnej linii Simplicity.

Czytaj więcej...
CEO grupy wspina się

ARÇELIK

CEO grupy wspina się na Mount Everest

2019-07-01

Koncern Arçelik podejmuje kolejną inicjatywę na rzecz walki z globalnym ociepleniem. W ramach swojej misji społecznej „Respecting the World, Respected Worldwide”, CEO grupy – Hakan Bulgurlu podjął wyzwanie wspinaczki na Mount Everest. Gest ten ma zwiększyć świadomość zagrożeń wynikających ze zmian klimatycznych.

Czytaj więcej...
Technika

COMITOR

Technika przyjazna środowisku

2019-07-01

Światowy Dzień Ziemi to świetna okazja, aby zastanowić się, jaki wpływ na środowisko mają nasze codzienne nawyki. Z tej okazji firma Comitor zaprezentowała kilka prostych zasad i modeli, które ułatwiają wprowadzenie ich w życie. Wspólnie możemy zrobić wiele dla siebie i przyszłych pokoleń.

Czytaj więcej...
Rozszerzona

FABER

Rozszerzona rzeczywistość

2019-07-01

Jak prezentowałby się okap marki Faber w twojej kuchni? Dzięki nowej aplikacji Sketchfab na telefon lub tablet możesz się o tym przekonać, zanim jeszcze wybierzesz dla siebie odpowiedni model.

Czytaj więcej...
Ruszył z kampanią reklamową

BOSCH

Ruszył z kampanią reklamową pralek

2019-07-01

Marka Bosch rozpoczęła intensywną kampanię reklamową pralek. Działania offline przeplatają się z działaniami online.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket