Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Soundbary

SAMSUNG

Soundbary HW-Q70R i HW-Q60R

2019-05-28

Do telewizorów QLED 2019 i nie tylko

Firma Samsung zaprezentowała nową serię soundbarów z certyfikacją Harman Kardon. Wykorzystano w niej innowacyjne rozwiązania techniczne, dzięki którym dźwięk z filmów czy transmisji sportowych może dostarczyć widzom wyjątkowych wrażeń. Soundbary Samsung HW-Q70R i HW-Q60R, bo o nich mowa, to pierwsze modele z nowej, prestiżowej serii Q.

Czytaj więcej...
Ramię gramofonowe

ROKSAN

Ramię gramofonowe Sara

2019-05-28

Estetyka i innowacyjność

Roksan od dawna jest podziwiany i ceniony za swoje przełomowe gramofony i ramiona gramofonowe, z których wiele stało się prawdziwymi „ikonami” tej branży. Nowe ramię Sara czerpie pełnymi garściami z reputacji Roksana za sprawą jakości brzmienia, łatwości obsługi i wyjątkowości konstrukcji.

Czytaj więcej...
Telewizor Ultra HD

TOSHIBA

Telewizor Ultra HD 55T6863DG

2019-05-28

HDR10, HLG, HDR Dolby Vision

Telewizor 55T6863DG o przekątnej ekranu 55 cali ma obraz z poszerzoną gamą kolorów, kilka systemów HDR oraz dostęp do portalu Toshiba Smart TV.

Czytaj więcej...
Głośnik

TAGA HARMONY

Głośnik TCW-480 Slim

2019-05-28

Smukłe nagłośnienie

TAGA Harmony nie przestaje rozwijać linii głośników instalacyjnych. Oferta tego producenta powiększyła się o model TCW-480 Slim. Jest to pierwsza tego typu konstrukcja w serii TCW. Dzięki płaskiej obudowie głośnik ten może być instalowany w płytkich przestrzeniach (o głębokości zaledwie 6,5 cm).

Czytaj więcej...
Słuchawki

JAYS

Słuchawki a-Seven Wireless

2019-05-28

Streaming w czterech kolorach

Do oferty słuchawek firmy Jays dołączył nowy bezprzewodowy nauszny model a-Seven Wireless, dzięki któremu możemy cieszyć się wygodnym strumieniowym odtwarzaniem muzyki z urządzeń mobilnych w bardzo dobrej jakości.

Czytaj więcej...
Kable

WIREWORLD

Kable Micro Reference

2019-05-28

Referencyjne okablowanie

Firma Wireworld poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży nowej serii okablowania pod nazwą Micro Reference. Znajdziemy w niej kable 110-omowe, służące do transmisji sygnału cyfrowego, a także do zastosowań analogowych, na przykład w ramionach gramofonowych.

Czytaj więcej...
Radioodbiornik

TECHNISAT

Radioodbiornik Techniradio RDR

2019-05-28

Radio i latarka w jednym

W ofercie radioodbiorników marki TechniSat pojawił się nowy model – Techniradio RDR. Jest to niewielkie, przenośne urządzenie, pozwalające na automatyczne wyszukiwanie programów radiowych. Ma również funkcję latarki.

Czytaj więcej...
Kabel HDMI światłowodowy

ICON

Kabel HDMI światłowodowy 4K 150 mb

2019-05-28

Przesyłanie danych do 150 m

Kable światłowodowe mają wiele zalet w porównaniu z kablami miedzianymi, przede wszystkim są odporne na zakłócenia elektromagnetyczne (EMI), powodujące zakłócenia w obrazie telewizora.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket