Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Wyciskarka Viva Collection HR1888/70.

PHILIPS

Wyciskarka Viva Collection HR1888/70. Precyzyjne, zdrowe wyciskanie

2018-07-04

Nowy model marki Philips sprawia, że wyciskanie warzyw, owoców czy ziół jest proste, łatwe i przyjemne. Urządzenie ma przy tym szeroki otwór wlotowy, w którym zmieści się nawet całe jabłko, co znacznie zwiększa komfort pracy.

Czytaj więcej...
Pyszny koktajl na wynos!

ADLER

Pyszny koktajl na wynos! Blender osobisty AD 4075

2018-07-04

Blender osobisty, zwany także blenderem personalnym lub butelkowym, to niewielkie urządzenie, w którym szybko można przygotować koktajl. Produkt marki Adler to poręczna i łatwa w czyszczeniu propozycja dla aktywnych.

Czytaj więcej...
Sokowirówka SC-JE50S45 Professional.

SCARLETT

Sokowirówka SC-JE50S45 Professional. Bezkompromisowa wydajność

2018-07-04

Tradycyjne sokowirówki mimo coraz to nowych grup produktów wspierających naszą kuchnię cieszą się dużą i niesłabnącą popularnością. Dzięki nim mamy bowiem możliwość przygotowania dużej ilości soku w stosunkowo krótkim czasie.

Czytaj więcej...
Stylowa linia Luna.

RUSSELL HOBBS

Stylowa linia Luna. Piękno i funkcjonalność w kuchni

2018-07-04

Do nowej linii produktów marki Russell Hobbs należą elegancki czajnik elektryczny, dwa tostery i jeden ekspres do kawy. Można z niej stworzyć wyjątkową serię śniadaniową.

Czytaj więcej...
Ekspres PicoBaristo Deluxe.

SAECO

Ekspres PicoBaristo Deluxe. Kawa dokładnie spersonalizowana

2018-07-04

W pełni automatyczny ekspres do kawy Pico- Baristo Deluxe oferuje przygotowywanie aż 13 rodzajów napojów. Można również z łatwością dostosować moc kawy, proporcje kawy i mleka czy temperaturę, a także stworzyć 4 profile użytkowników, na których każdy domownik może przechowywać swoje spersonalizowane kawy.

Czytaj więcej...
Ekspresy CLC 855 GM i CLC 835 MC.

TEKA

Ekspresy CLC 855 GM i CLC 835 MC. Kawa taka, jaką lubisz

2018-07-04

Miło jest rozpocząć dzień filiżanką świeżej, aromatycznej kawy przygotowaną z nowoczesnego, dobrze zaprojektowanego i funkcjonalnego ekspresu. Bez wątpienia do takich zaliczyć należy dwa nowe modele marki Teka.

Czytaj więcej...
Okap Mythos Flat Ceiling!

FRANKE

Okap Mythos Flat Ceiling! Design przyszłości w… teraźniejszości

2018-07-04

Najnowszy model okapu sufitowego Franke Mythos Flat Ceiling przystosowany jest do montażu w suficie, bezpośrednio nad płytą grzewczą. Wydajny mechanizm pochłaniania jest w tym modelu równie ważny jak jego eleganckie wzornictwo.

Czytaj więcej...
Płyta i okap w jednym – w podwójnej wersji!

AKPO

Płyta i okap w jednym – w podwójnej wersji! WK-9 Tytan Ceramic 4 i WK-9 Tytan Induction 4

2018-07-04

Okapy zintegrowane z płytą to rozwiązania nowatorskie, zajmujące niewiele miejsca i przy tym niezwykle efektywne. Nie dziwi więc fakt, że są nie tylko cenione przez fachowców, ale i coraz chętniej nabywane przez klientów. Ci ostatni chętnie podążają za nowymi trendami i innowacyjnymi rozwiązaniami wykorzystywanymi w nowoczesnej i praktycznej kuchni.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket