Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Czajniki elektryczne

AMICA

Czajniki elektryczne KF1011 i KF1012

2019-08-29

Styl w kuchni

Nowoczesne czajniki elektryczne marki Amica dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych – białym (KF1011) oraz czarnym (KF1012). Cechują się one stylowym, a jednocześnie uniwersalnym wzornictwem.

Czytaj więcej...
Zmywarka

AMICA

Zmywarka DIM635ACBZB Studio

2019-08-29

Innowacyjne rozwiązania w zabudowie

Linia Studio marki Amica powiększyła się o nowy model zmywarki do zabudowy – DIM635ACBZB. Urządzenie zostało wyposażone w wiele przydatnych funkcji i rozwiązań technicznych, które zapewniają komfortowe użytkowanie i skuteczne zmywanie. Wśród tych najbardziej praktycznych znajdziemy m.in. program automatycznego czyszczenia oraz podświetlenie BlueDot.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka

AMICA

Chłodziarkozamrażarka FK3556.4GBDFZAA

2019-08-29

Przechowuj, nie marnuj!

Koniec z wyrzucaniem jedzenia i niepotrzebnymi wydatkami. Amica stworzyła lodówki, które pomogą przechowywać żywność jak najdłużej. Funkcje zastosowane w najnowszych modelach, takich jak chłodziarkozamrażarka wolnostojąca FK3556.4GBDFZAA, gwarantują, że w kuchni nic się nie zmarnuje.

Czytaj więcej...
Urządzenia

CAMBRIDGE AUDIO

Urządzenia z serii AX

2019-07-30

Dobre stereo w dobrej cenie

Firma Cambridge Audio wprowadziła do oferty serię urządzeń AX. Powstała ona głównie z myślą o tych klientach, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z dobrym jakościowo sprzętem audio, ale także poszukują modeli, które będą charakteryzowały się dobrym stosunkiem jakości odtwarzanego dźwięku stereo do ceny.

Czytaj więcej...
Radioodbiornik

TECHNISAT

Radioodbiornik DigitRadio 220

2019-07-30

Cyfrowo i mobilnie

Seria DigitRadio marki TechniSat sukcesywnie powiększa się o kolejne modele. Jednym z najnowszych urządzeń tego producenta należących do wspomnianej serii jest model DigitRadio 220. Jest to urządzenie o klasycznym kształcie, ale skrywające wiele różnorodnych funkcji i rozwiązań technicznych.

Czytaj więcej...
Subwoofer

TAGA HARMONY

Subwoofer TSW-212 SE

2019-07-30

Specjalna edycja niskotonowego modelu

Oferta subwooferów marki TAGA Harmony powiększyła się o nowy model – TSW-212 SE. Głośnik ten wykorzystuje 12-calowy przetwornik zintegrowany z wysokoprądowym wzmacniaczem i tylnym, szczelinowym portem bass-reflex.

Czytaj więcej...
Radioodbiornik

SHARP

Radioodbiornik RD-I470

2019-07-30

Cyfrowo i bezprzewodowo

Firma Sharp ma w ofercie radioodbiorniki, które oprócz radiofonii analogowej obsługują również DAB+. W sprzedaży dostępny jest m.in. model RD-I470, który wyróżnia się nowoczesnym wyglądem i bardzo dobrą jakością wykonania.

Czytaj więcej...
Słuchawki

CREATIVE

Słuchawki Outlier Active

2019-07-30

Nie tylko dla sportowców

Firma Creative wprowadza na rynek nowe produkty przeznaczone przede wszystkim dla sportowców i osób lubiących aktywnie spędzać czas wolny. Jedną z nowości jest model Outlier Active, czyli odporne na pot słuchawki dokanałowe.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket