Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Myjka do okien

TEESA

Myjka do okien Smooth Touch

2017-10-04

Umyłam nią wszystkie okna w domu. Ba! Umyłam nią nawet okna dachowe, położone na wysokości ponad 3 metrów! Zapytacie, jak to zrobiłam bez drabiny z moim przeciętnym wzrostem? Przeczytajcie, a dowiecie się. Dodam, że myjka Smooth Touch marki Teesa to naprawdę ciekawe urządzenie, któremu trzeba przyjrzeć się z bliska. I warto to zrobić dłużej.

Czytaj więcej...
Odkurzacz pionowy

PHILIPS

Odkurzacz pionowy PowerPro Aqua 3 w 1

2017-10-04

Odkurzacz pionowy PowerPro Aqua 3 w 1 t o bez wątpienia jedno z najciekawszych rozwiązań w segmencie urządzeń do czyszczenia podłóg wprowadzonych w ostatnim okresie. Philips podszedł do ich sprzątania w bardzo praktyczny sposób – oprócz odkurzania oferuje jednocześnie możliwość ich mycia.

Czytaj więcej...
Wyciskarka MPM-MSO-12

MPM

Wyciskarka MPM-MSO-12

2017-10-04

Prezentowaną wyciskarkę z pewnością polecimy wszystkim tym, którzy chcą skorzystać z rozwiązań sprawdzonych i praktycznych. Urządzenie nie jest wymagające podczas czyszczenia, a sama obsługa jest niezwykle prosta i wygodna, mogę rzec nawet: dziecinnie prosta, co pod naszą opieką, sprawdziła 4-letnia dziewczynka, która z ochotą zabrała się do stworzenia owocowej bomby witaminowej.

Czytaj więcej...
Ekspres Prima Latte

BREVILLE

Ekspres Prima Latte VCF046X

2017-10-04

Ręczne kolbowe ekspresy do kawy spotykamy zazwyczaj w eleganckim hotelu, restauracji czy elitarnej kawiarni. Entuzjaści i znawcy kawy podkreślają, że ręczne przygotowanie kawy z jej odpowiednim dobraniem i ubiciem to najwyższy kunszt.

Czytaj więcej...
Odkurzacz bezworkowy

VAX

Odkurzacz bezworkowy Air Silence

2017-10-04

Testowany przez nas sprzęt to typowy przedstawiciel odkurzaczy domowych w amerykańskim stylu – ma być duży, mocny i skuteczny. I taki właśnie jest. Urządzenie dzięki wyjątkowej ssawce i potężnej sile ssania jest idealnym rozwiązaniem dla dużych domów z wielkimi dywanami.

Czytaj więcej...
Słuchawki z brzmieniem

Słuchawki z brzmieniem dla aktywnych

2017-09-14

Osoby uprawiające sport, głównie biegacze czy spędzające czas na siłowni wiedzą, że konstrukcja słuchawki, oprócz samego dźwięku, jest jednym z ważniejszych determinantów wyboru.

Czytaj więcej...
Prostownica

REMINGTON

Prostownica Air Plates S7412

2017-09-08

Zawsze bałam się wszelkiego typu wstawek gumowych, które mają kontakt z włosami. Z prostej przyczyny – owa guma zwykle je ciągnęła. Było to bolesne, nieprzyjemne i szybko rezygnowałam z takich rozwiązań. Tutaj jest wręcz przeciwnie!

Czytaj więcej...
Urządzenie piorące

VAX

Urządzenie piorące Dual Power Pro Advance

2017-09-08

VAX to wyjątkowy specjalista w swojej dziedzinie. Sprzęt sygnowany trzyliterowym logotypem daje użytkownikowi pewność, że sprosta oczekiwaniom i przeznaczeniu.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket