Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Wyjątkowe wzornictwo

4 DESIGN DAYS

Wyjątkowe wzornictwo na katowickich targach

2019-05-06

Za nami czwarta i, jak się okazało, rekordowa edycja targów 4 Design Days, które odbyły się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach.

Czytaj więcej...
Prezentacja nowości

ELICA

Prezentacja nowości w wyjątkowej oprawie

2019-05-06

Podczas targów Arena Design, które odbywały się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, mieliśmy przyjemność gościć w wyjątkowej, bo mobilnej, ekspozycji firmy Elica.

Czytaj więcej...
Demo Room

SAMSUNG

Demo Room Home Cinema

2019-04-25

Ekskluzywny apartament na 46. piętrze wieżowca przy ulicy Złotej 44 będzie pełnił funkcję ekskluzywnego Demo Room Samsung Home Cinema. Był on miejscem premiery konsumenckiego ekranu kinowego o przekątnej 110 cali w nowatorskiej technice LED oraz zestawu audio firmy Steinway Lyngdorf, która jest niekwestionowanym liderem w obszarze rozwiązań do emisji dźwięku.

Czytaj więcej...
Fabryka suszarek

BSH

Fabryka suszarek po modernizacji

2019-04-25

W Łodzi zakończyła się modernizacja fabryki suszarek. Z tej okazji na zaproszenie firmy BSH wzięliśmy udział w specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej, która odbyła się na terenie łódzkiej placówki.

Czytaj więcej...
Ogłasza współpracę

REMINGTON

Ogłasza współpracę z Manchesterem United

2019-04-25

W trakcie wiosennej konferencji prasowej marka Remington ogłosiła podpisanie pięcioletniej umowy z Manchesterem United. Tym samym została pierwszym oficjalnym partnerem klubu piłkarskiego w kategorii urządzeń do stylizacji.

Czytaj więcej...
Elektryczny car sharing w Warszawie

INNOGY POLSKA

Elektryczny car sharing w Warszawie

2019-04-03

Innogy Polska uruchamia pierwszy w Warszawie, największy w Polsce oraz jeden z największych w Europie w pełni elektryczny car sharing pod nazwą innogy go!. Na konferencji prasowej dziennikarze dowiedzieli się jakie zalety mają samochody elektryczne i wynajem elektrycznego samochodu na minuty.

Czytaj więcej...
Ambiente - światowe centrum stylu i wzornictwa

TARGI

Ambiente - światowe centrum stylu i wzornictwa

2019-03-29

Organizowane rokrocznie targi Ambiente są czołowymi targami dóbr konsumpcyjnych na świecie. W tym roku w dniach od 8 do 12 lutego Frankfurt stał się światowym centrum stylu i wzornictwa.

Czytaj więcej...
Nowy „Cebit” w Warszawie?

PTAK WARSAW EXPO

Nowy „Cebit” w Warszawie? – ambitne plany Ptak Warsaw Expo

2019-03-29

Choć na tle zachodnich państw polski przemysł targowy nadal pozostaje relatywnie niewielki, to od kilku lat notuje on systematyczne wzrosty. O tym, jakie są perspektywy rozwoju branży, dyskutowano podczas debaty pt. „Potencjał Warszawy jako miasta targowego”, zorganizowanej z inicjatywy Ptak Warsaw Expo. Największe w Polsce, podwarszawskie centrum wystawiennicze ma ambicję tworzyć największe w tej części Europy targi i imprezy wystawiennicze. Niewykluczone, że firma będzie m. in. kontynuatorem legendarnych targów Cebit!

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket