Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Odkrywamy nowości Brabantii

BRABANTIA

Odkrywamy nowości Brabantii – konferencja z „Panią Gadźet”

2017-11-15

Na spotkaniu z Anną Nowak-Ibisz (Pani Gadżet) oraz Dominikiem Jabłońskim (Key Account Manager marki Barbantia), które odbyło się 9 listopada w Warszawie, dowiedzieliśmy się jak ciekawie wyposażyć nasz dom, jak zaskoczyć najbliższych podczas wyboru świątecznych prezentów do kuchni, a także jak zapobiegać marnowaniu jedzenia przy pomocy nowych pojemników kuchennych (osobiście testowaliśmy).

Czytaj więcej...
Kolekcja obrazów na dużym ekranie -

SAMSUNG

Kolekcja obrazów na dużym ekranie - The Frame

2017-10-30

W nastrojowych wnętrzach historycznego budynku Szarotka na terenie Fortu Mokotowskiego w Warszawie odbyła się polska premiera telewizora The Frame marki Samsung będącego połączeniem sztuki i techniki.

Czytaj więcej...
80 lecie i premiera

REMINGTON

80 lecie i premiera linii keratynowej

2017-10-27

Ten rok dla marki Remington i jej dystrybutora – firmy Spectrum Brands to wyjątkowo aktywny czas. Marka obchodzi bowiem 80-lecie swojego istnienia i jednocześnie wprowadza szereg nowych, innowacyjnych produktów.

Czytaj więcej...
„Kocham TO!”

SIEMENS

„Kocham TO!” - pasja jest najważniejsza

2017-10-26

Konkurs marki Siemens „Kocham TO!” po raz pierwszy został zorganizowany w Polsce w czerwcu 2016 r., a jego ambasadorem był wtedy znany podróżnik i polarnik Marek Kamiński.

Czytaj więcej...
Prezentuje znakomite wyniki

JURA

Prezentuje znakomite wyniki i nowe ekspresy

2017-10-26

Coroczne konferencje dla dystrybutorów marki JURA to znakomita okazja do poznania nowości produktowych oraz podsumowania działań szwajcarskiej marki. Nie inaczej było i tym razem.

Czytaj więcej...
Kongres Serwisów

CECED Polska

Kongres Serwisów AGD

2017-10-26

Jak co roku w okresie jesiennym odbył się Kongres Serwisów AGD zorganizowany przez CECED Polska. Tym razem na miejsce spotkania wybrano malowniczo położone podwarszawskie Falenty. W imprezie udział wzięło blisko 100 firm serwisowych z całego kraju oraz przedstawiciele największych firm AGD.

Czytaj więcej...
Max Expo

MAX KUCHNIE

Max Expo 2017

2017-10-25

To kolejna już odsłona ważnej i ciekawej imprezy organizowanej już cyklicznie przez firmę Galicja Tomaszek. Spółka z Łańcuta od lat jest czołowym dystrybutorem AGD i RTV i jednocześnie współzałożycielem sieci Max Kuchnie i Max Elektro.

Czytaj więcej...
Konferencja

PHILIPS LIGHTING

Konferencja „Czy dbasz o swoje oczy”

2017-10-14

fot. Przemek Blechman

W przeddzień tegorocznego Światowego Dnia Wzroku 12 października Philips Lighting, światowy lider w branży oświetleniowej zorganizował konferencję prasową na temat wpływu oświetlenia na wzrok i samopoczucie

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket