Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Odbierz swój prezent…

MIELE

Odbierz swój prezent…

2018-04-12

…za zakup ekskluzywnego ekspresu do zabudowy marki Miele. Producent bonifi kuje zakup kilogramowym opakowaniem wyśmienitej kawy Black Edition No. 1 oraz książką „Kawowe przyjemności z Miele”.

Czytaj więcej...
„Mistrzowska skuteczność w każdym ruchu”

BRAUN

„Mistrzowska skuteczność w każdym ruchu”

2018-03-27

Już 23 marca br. rozpoczęła się nowa promocja konsumencka marki Braun. W ramach akcji „Mistrzowska skuteczność w każdym ruchu” klienci, którzy zdecydują się na zakup golarek lub narzędzi do stylizacji brody będą mogli odebrać doładowanie do Playstation Store lub wygrać wyjazd na wydarzenie sportowe. Akcja promocyjna potrwa do 30 czerwca 2018.

Czytaj więcej...
Odkrywaj swoje piękno

PHILIPS

Odkrywaj swoje piękno każdego dnia

2018-03-07

Nie ma jednej definicji piękna - piękną można być na wiele sposobów i Ty na pewno taka jesteś! Ciesz się swoją kobiecością, odkrywaj piękno i znajdź czas na pielęgnację urody dla samej siebie. Do 15 marca w sklepie internetowym Philips czeka na Ciebie promocja z okazji Dnia Kobiet – wszystkie produkty do pielęgnacji skóry z kodem DZIENKOBIET możesz kupić z 20% rabatem!

Czytaj więcej...
Automatyczne dozowanie z TwinDos

MIELE

Automatyczne dozowanie z TwinDos

2018-03-06

Każdy, kto zakupi najnowszy model pralki z serii W1 otrzyma w prezencie zestaw środków do prania Twin-Dos. Dodatkowo, producent bonifikuje zakup pralki voucherem na kolejne wkłady UltraPhase.

Czytaj więcej...
Rusza przedsprzedaż

SAMSUNG

Rusza przedsprzedaż Galaxy S9 i S9+

2018-02-26

Wcześniejsza dostawa oraz nawet 2000 zł zwrotu przy odsprzedaży starego urządzenia. Na takie przywileje mogą liczyć klienci, którzy zdecydują się zamówić w przedsprzedaży najnowszy smartfon Samsung Galaxy S9 lub S9+. Okres przedsprzedaży trwa od 25 lutego do 16 marca.

Czytaj więcej...
Telewizja bez opłat przez

CYFROWY POLSAT

Telewizja bez opłat przez 6 miesięcy

2018-02-15

Cyfrowy Polsat wprowadził zmiany w ofercie telewizyjnej. Operator stawia m.in. na popularny pakiet Rodzinny HD wraz z kanałami premium z pakietu Cinemax HD w cenie 20 zł.

Czytaj więcej...
5 lat

GOTIE

5 lat gwarancji

2018-02-07

Znakomita marka Gotie w roku 2018 obchodzi pięciolecie istnienia na polskim rynku. Z tej okazji przygotowała dla swoich klientów miłą niespodziankę w postaci pięcioletniej gwarancji na wszystkie zakupione produkty.

Czytaj więcej...
Weź udział w loterii i wygraj 1500 zł

BOSCH

Weź udział w loterii i wygraj 1500 zł

2018-02-07

„MyBosch” to bezpłatny program, dzięki któremu otrzymamy m.in. przydatne porady i wskazówki oraz najnowsze informacje dotyczące zarejestrowanych przez nas urządzeń. Dzięki niemu można zdobyć także atrakcyjne rabaty na zakupy online!

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket