Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Soundbar Ghost 2.0

KRUGER & MATZ

Soundbar Ghost 2.0

2017-12-04

Model Ghost 2.0 to soundbar o dość niestandardowej konstrukcji. Może służyć jako klasyczna listwa soundbarowa lub, podzielony na dwie części, może pełnić funkcję stereofonicznego aktywnego zestawu głośnikowego.

Czytaj więcej...
Myjka soniczna

GOTIE

Myjka soniczna Fineness PRO

2017-11-16

Urządzenie łączy w sobie nowatorski, pulsacyjny system V-SONIC z silikonową antybakteryjną powierzchnią, dzięki którym usunięcie zanieczyszczeń jest jeszcze bardziej delikatne i skuteczniejsze niż mycie ręczne.

Czytaj więcej...
Blender kielichowy

MORPHY RICHARDS

Blender kielichowy 403040

2017-11-08

Marka Morphy Richards przyzwyczaiła nas do tego, że jej produkty cechują się niezwykłym wysublimowaniem wzorniczym. Nie inaczej jest w wypadku blendera kielichowego, który mieliśmy okazję przetestować. Urządzenie jest stosunkowo lekkie, ma ergonomiczny uchwyt i łatwo się je czyści.

Czytaj więcej...
Słuchawki M6

MEE AUDIO

Słuchawki M6

2017-10-30

Słuchawki dokanałowe doskonale nadają się do mobilnego odtwarzania muzyki, a gdy dodatkowo mają wzmocnioną konstrukcję, mogą być wykorzystywane nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych czy podczas treningu. Takim modelem jest m.in. M6 marki MEE Audio, który mieliśmy okazję przetestować.

Czytaj więcej...
Telewizor UE55MU7002TXXH

SAMSUNG

Telewizor UE55MU7002TXXH

2017-10-30

UE55MU7002TXXH należy do serii Premium UHD 4K Smart TV – to niższa półka niż QLED. Podstawową różnicą jest wyświetlacz bez kropek kwantowych. Testowany telewizor miał przekątną 55 cali.

Czytaj więcej...
Wielofunkcyjny indukcyjny robot kuchenny

KOHERSEN

Wielofunkcyjny indukcyjny robot kuchenny MYCOOK

2017-10-27

Kohersen to jeden z najbardziej uznanych na świecie producentów zaawansowanych robotów kuchennych. Marka należy do grupy Taurus, znanej choćby ze znakomitych elektronarzędzi. Tę techniczną specjalizację i kunszt techniczny widać w każdym detalu robota.

Czytaj więcej...
Blender z funkcją odsysania powietrza

GOTIE

Blender z funkcją odsysania powietrza GBV-800

2017-10-27

Urządzenie o bardzo ciekawej konstrukcji i zasadzie działania znacząco różni się od tradycyjnych blenderów, z jakimi zwykle mamy do czynienia. Niespotykana dotąd funkcja odsysania powietrza, która jest światową innowacją w tym segmencie rynku, bardzo nas zaintrygowała. Czas więc na test praktyczny, który wykonaliśmy w ogrodzie, aby w jesienną niepogodę przypomnieć sobie jak smakuje lato...

Czytaj więcej...
Trymer Durablade

REMINGTON

Trymer Durablade MB050

2017-10-27

Durablade stanowi propozycję dla klientów poszukujących uniwersalnej golarki – zarówno do stylizacji zarostu, jak i golenia na gładko.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket