Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Słuchawki z brzmieniem

Słuchawki z brzmieniem dla aktywnych

2017-09-14

Osoby uprawiające sport, głównie biegacze czy spędzające czas na siłowni wiedzą, że konstrukcja słuchawki, oprócz samego dźwięku, jest jednym z ważniejszych determinantów wyboru.

Czytaj więcej...
Prostownica

REMINGTON

Prostownica Air Plates S7412

2017-09-08

Zawsze bałam się wszelkiego typu wstawek gumowych, które mają kontakt z włosami. Z prostej przyczyny – owa guma zwykle je ciągnęła. Było to bolesne, nieprzyjemne i szybko rezygnowałam z takich rozwiązań. Tutaj jest wręcz przeciwnie!

Czytaj więcej...
Urządzenie piorące

VAX

Urządzenie piorące Dual Power Pro Advance

2017-09-08

VAX to wyjątkowy specjalista w swojej dziedzinie. Sprzęt sygnowany trzyliterowym logotypem daje użytkownikowi pewność, że sprosta oczekiwaniom i przeznaczeniu.

Czytaj więcej...
Zgrzewarka do żywności

FOODSAVER

Zgrzewarka do żywności FFS005X

2017-09-08

Coraz częściej możemy zapakować żywność próżniowo w sklepach. Zwykle są to placówki bardziej prestiżowe, przyciągające wachlarzem nowoczesnych usług. Warto wiedzieć, że z tej znakomitej metody przechowywania żywności, znanej na Zachodzie od lat, możemy skorzystać także w zaciszu domowym.

Czytaj więcej...
Czajnik z regulacją temperatury

MPM

Czajnik z regulacją temperatury MCZ-51

2017-09-08

Dotychczas spotkałam się z wieloma komentarzami, które negowały użyteczność czajników z funkcją wyboru temperatury gotowanej wody. Nie zgadzam się z nimi zupełnie.

Czytaj więcej...
Opiekacz do kanapek

BREVILLE

Opiekacz do kanapek DuraCeramic

2017-09-07

Jeśli mamy przesyt tradycyjnych kanapek, brakuje nam czasu, a jednocześnie unikamy niezdrowej alternatywy w postaci dań typu fast food, warto wtedy urozmaicić jadłospis i przerzucić się na tosty i opiekane kanapki.

Czytaj więcej...
Głośnik bluetooth

KRUGER & MATZ

Głośnik bluetooth Discovery XL

2017-09-07

Do naszej redakcji trafił głośnik Discovery XL marki Kruger&Matz. Model ten to większy „brat” modelu Discovery, jednak różniący się od niego nie tylko powiększonymi gabarytami, ale również wzornictwem i parametrami technicznymi, w tym m.in. szerszym pasmem przenoszenia, przekładającym się na lepszej jakości dźwięk.

Czytaj więcej...
Kubek miksujący

CONCEPT

Kubek miksujący Active Smoothie SM 3383

2017-07-31

Kiedy do naszej redakcji trafiło jedno z najnowszych urządzeń czeskiego producenta, z ochotą otworzyłam zgrabną, małą paczuszkę. A w niej znalazłam wyjątkowo ładny i modny smoothie maker. No to do dzieła!

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2017 InfoMarket