Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Airfryer HD9240/90

PHILIPS

Airfryer HD9240/90

2017-12-05

Intrygującą nazwę urządzenia możemy przetłumaczyć jako „urządzenie do smażenia powietrzem”. W praktyce urządzenie ma o wiele większe możliwości i o wiele więcej zalet. Nasz praktyczny sprawdzian pozwolił przy okazji na szybką odpowiedź, dlaczego innowacyjne smażenie z wykorzystaniem powietrza ogranicza spożycie tłuszczów i sprawia, że tak obrobiona termicznie potrawa po prostu zniewala.

Czytaj więcej...
Szczotka prostująca

REMINGTON

Szczotka prostująca CB7480

2017-12-05

Produkt należy do najnowszej serii keratynowych sprzętów do włosów KeratinProtect, o działaniu pielęgnującym i chroniącym włosy. Sama szczotka jest też jednym z najnowszych trendów w tej dziedzinie, a jej zatety postanowiłam sprawdzić w praktyce.

Czytaj więcej...
Wideorejestrator mCar

VORDON

Wideorejestrator mCar

2017-12-04

Do naszej redakcji trafiło wyjątkowe urządzenie – wideorejestrator mCar. Jednak powiedzieć o tym sprzęcie „wideorejestrator” to jak nic nie powiedzieć. MCar może pełnić wiele innych funkcji, m.in. nawigacji GPS, zestawu głośnomówiącego, a także odtwarzacza muzyki i filmów.

Czytaj więcej...
Opiekacz Dura Ceramic

BREVILLE

Opiekacz Dura Ceramic VHG026X

2017-12-04

Rewelacyjne urządzenie! Tak w dwóch słowach można opisać produkt australijskiej marki. Sprzęt jest solidny, skuteczny, a przy tym dzięki stalowej, eleganckiej obudowie znakomicie prezentuje się na blacie.

Ze szczególnym uznaniem trzeba też odnieść się do powłoki Dura Ceramic.

Czytaj więcej...
Ekspres do kawy S8

JURA

Ekspres do kawy S8 Chrome

2017-12-04

Coraz rzadziej na rynku ekspresów konsumenckich obcujemy z produktami bezkompromisowymi, w których na pierwszym miejscu są jakość komponentów, innowacje i standardy przygotowanego naparu. Gdzie nie rządzi wszechobecna i złudna cena? Marką wyróżniającą się w tym segmencie jest JURA. W jej wypadku jakość i rzetelność produkcji oraz wszechstronność produktów są znakomite. Cieszy więc fakt, że jeszcze kilka takich marek na rynku pozostało, z drugiej strony przed testem S8 mieliśmy małe obawy. Wiadomo: nowość, perełka w ofercie. Poza tym historia, tradycja, badania, doświadczenie, najlepsze podzespoły i wspomniana wyżej jakość. W takiej konfrontacji to także był test dla nas samych…

Czytaj więcej...
Odkurzacz TSA 5012 Sweeper

TEESA

Odkurzacz TSA 5012 Sweeper 2000

2017-12-04

Teesa jakiś czas temu wprowadziła do oferty odkurzacz TSA 5012 Sweeper 2000. Jest to model bezprzewodowy, który miałam okazję i zarazem przyjemność testować. Już na pierwszy rzut oka wydawał się solidny, a jego użytkowanie tylko potwierdziło moje przypuszczenia. Widać, że w tak trudnym segmencie rynku Lechpol, właściciel marki, rzetelnie i z u wagą dobiera swoje produkty.

Czytaj więcej...
Soundbar Ghost 2.0

KRUGER & MATZ

Soundbar Ghost 2.0

2017-12-04

Model Ghost 2.0 to soundbar o dość niestandardowej konstrukcji. Może służyć jako klasyczna listwa soundbarowa lub, podzielony na dwie części, może pełnić funkcję stereofonicznego aktywnego zestawu głośnikowego.

Czytaj więcej...
Myjka soniczna

GOTIE

Myjka soniczna Fineness PRO

2017-11-16

Urządzenie łączy w sobie nowatorski, pulsacyjny system V-SONIC z silikonową antybakteryjną powierzchnią, dzięki którym usunięcie zanieczyszczeń jest jeszcze bardziej delikatne i skuteczniejsze niż mycie ręczne.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket