Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Global Conference 2019

IFA

Global Conference 2019

2019-05-28

Łączność, sztuczna inteligencja, sterowanie głosem i 5G to najważniejsze trendy napędzające innowacje w elektronice użytkowej i sprzęcie AGD, a wszystkie one będą widoczne w całej sieci globalnych wydarzeń IFA w tym roku.

Czytaj więcej...
„Inteligentne” kino

SAMSUNG

„Inteligentne” kino w najlepszym stylu

2019-05-28

Zorganizowane przez firmę Samsung warsztaty były doskonałą okazją do zapoznania się ze wszystkimi nowinkami wprowadzonymi w tegorocznych telewizorach QLED. Jak co roku Samsung, prezentując nowe wyświetlacze, podnosi poprzeczkę nie tylko w dziedzinie jakości obrazu ale również wzornictwa, dlatego też ekskluzywny salon BoConcept był doskonałym miejscem do organizacji takiego wydarzenia.

Czytaj więcej...
Jeszcze więcej

ELECTRONICS SHOW 2019

Jeszcze więcej niezapomnianych wrażeń

2019-05-27

Za nami druga edycja targów Electronics Show, które odbyły się w Ptak Warsaw Expo. W porównaniu z debiutancką edycją impreza znacznie się rozrosła i w tym roku wystawcy zajęli nie jedną, a dwie hale. Ponadto niektóre firmy prezentowały swój sprzęt również na zewnętrznych terenach wystawienniczych Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego.

Czytaj więcej...
14. edycja konferencji

ABRYS, APPLIA POLSKA, ELEKTROEKO

14. edycja konferencji o recyklingu ZSEE

2019-05-27

W maju w warszawskim Airport Hotel Okęcie odbyła się 14. edycja konferencji „Recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego”. Dwudniowe spotkanie zostało zorganizowane przez firmę Abrys i związek pracodawców AGD APPLiA Polska pod auspicjami organizacji ElektroEko – generalnego partnera konferencji.

Czytaj więcej...
Telewizory LG OLED

LG

Telewizory LG OLED i NanoCell 2019

2019-05-20

Na kwietniowej konferencji prasowej dziennikarze poznali tegoroczną ofertę telewizorów LG OLED i NanoCell 2019 ze sztuczną inteligencją, dzięki której telewizory mają lepszy obraz i dźwięk oraz są bardziej funkcjonalne. Pokazano także soundbary i głośniki mobilne.

Czytaj więcej...
Targowe

LIVINGKITCHEN

Targowe innowacje

2019-05-08

Targi LivingKitchen odbywają się co 2 lata i towarzyszą targom imm Cologne. Cieszą się olbrzymią popularnością zarówno wśród wystawców, jak i odwiedzających.

Czytaj więcej...
(Ponad)czasowe

SIEMENS

(Ponad)czasowe rozważania

2019-05-06

Co przyniesie przyszłość? Jeszcze większy pośpiech? A może wskazówki zegara zwolnią obroty? Czy technika zawładnie czasem? Na te pytania próbowali odpowiedzieć laureaci kolejnej, już 6., edycji konkursu „Future Living Award”, organizowanego przez markę Siemens. Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystej gali w kinie Iluzjon w Warszawie.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket