Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

14. edycja konferencji

ABRYS, APPLIA POLSKA, ELEKTROEKO

14. edycja konferencji o recyklingu ZSEE

2019-05-27

W maju w warszawskim Airport Hotel Okęcie odbyła się 14. edycja konferencji „Recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego”. Dwudniowe spotkanie zostało zorganizowane przez firmę Abrys i związek pracodawców AGD APPLiA Polska pod auspicjami organizacji ElektroEko – generalnego partnera konferencji.

Czytaj więcej...
Telewizory LG OLED

LG

Telewizory LG OLED i NanoCell 2019

2019-05-20

Na kwietniowej konferencji prasowej dziennikarze poznali tegoroczną ofertę telewizorów LG OLED i NanoCell 2019 ze sztuczną inteligencją, dzięki której telewizory mają lepszy obraz i dźwięk oraz są bardziej funkcjonalne. Pokazano także soundbary i głośniki mobilne.

Czytaj więcej...
Targowe

LIVINGKITCHEN

Targowe innowacje

2019-05-08

Targi LivingKitchen odbywają się co 2 lata i towarzyszą targom imm Cologne. Cieszą się olbrzymią popularnością zarówno wśród wystawców, jak i odwiedzających.

Czytaj więcej...
(Ponad)czasowe

SIEMENS

(Ponad)czasowe rozważania

2019-05-06

Co przyniesie przyszłość? Jeszcze większy pośpiech? A może wskazówki zegara zwolnią obroty? Czy technika zawładnie czasem? Na te pytania próbowali odpowiedzieć laureaci kolejnej, już 6., edycji konkursu „Future Living Award”, organizowanego przez markę Siemens. Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystej gali w kinie Iluzjon w Warszawie.

Czytaj więcej...
Wyjątkowe wzornictwo

4 DESIGN DAYS

Wyjątkowe wzornictwo na katowickich targach

2019-05-06

Za nami czwarta i, jak się okazało, rekordowa edycja targów 4 Design Days, które odbyły się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach.

Czytaj więcej...
Prezentacja nowości

ELICA

Prezentacja nowości w wyjątkowej oprawie

2019-05-06

Podczas targów Arena Design, które odbywały się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, mieliśmy przyjemność gościć w wyjątkowej, bo mobilnej, ekspozycji firmy Elica.

Czytaj więcej...
Demo Room

SAMSUNG

Demo Room Home Cinema

2019-04-25

Ekskluzywny apartament na 46. piętrze wieżowca przy ulicy Złotej 44 będzie pełnił funkcję ekskluzywnego Demo Room Samsung Home Cinema. Był on miejscem premiery konsumenckiego ekranu kinowego o przekątnej 110 cali w nowatorskiej technice LED oraz zestawu audio firmy Steinway Lyngdorf, która jest niekwestionowanym liderem w obszarze rozwiązań do emisji dźwięku.

Czytaj więcej...
Fabryka suszarek

BSH

Fabryka suszarek po modernizacji

2019-04-25

W Łodzi zakończyła się modernizacja fabryki suszarek. Z tej okazji na zaproszenie firmy BSH wzięliśmy udział w specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej, która odbyła się na terenie łódzkiej placówki.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket