Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Warsztaty Samsunga

SAMSUNG

Warsztaty Samsunga - telewizory QLED i ULTRA HD

2018-06-07

W salonie BoConcept z nowoczesnymi designerskimi meblami zostały zorganizowane warsztaty poświęcone telewizorom Samsung Ultra HD i QLED. Prezentację telewizorów rozpoczęto od telewizorów Ultra HD i Ultra HD Premium z ekranem zakrzywionym lub płaskim.

Czytaj więcej...
Premierowe chłodziarkozamrażarki

LIEBHERR

Premierowe chłodziarkozamrażarki

2018-05-23

W połowie maja w warszawskiej restauracji Na Lato odbyło się kameralne spotkanie prasowe, w trakcie którego przedstawiciele marki Liebherr w Polsce zaprezentowali nowe chłodziarkozamrażarki.

Czytaj więcej...
Mundial w jakości 4K w usłudze

ORANGE

Mundial w jakości 4K w usłudze Orange TV

2018-05-21

Orange Polska dołączyła do platformy nc+ oferującej mundial w jakości 4K dla swoich abonentów. Po raz pierwszy mundial będzie transmitowany w najwyższej jakości obrazu 4K w ramach usług Orange TV. Wszystkie mecze będą pokazane bez dodatkowych opłat dla klientów posiadających łącze światłowodowe i dekoder umożliwiający odbiór 4K.

Czytaj więcej...
inwestuje w

UPC Polska

inwestuje w gigabitowy internet

2018-05-21

Dostęp do gigabitowej sieci przyszłości wsparty innowacyjnymi rozwiązaniami cyfrowymi modemem Connect Box, systemem Smart WiFi wraz z boosterami oraz aplikacją Connect App – zapewni klientom jeszcze lepszą jakość internetu w domu i nowe możliwości korzystania z cyfrowej rozrywki i komunikacji od UPC. Te rozwiązania są częścią GIGAYear, planu UPC Polska utrzymania pozycji llidera jakości oferowanego internetu i rozwiązań cyfrowych na polskim rynku. W połowie maja odbyło się w siedzibie UPC Polska konferencja na ten temat.

Czytaj więcej...
Global Press Conference

IFA

Global Press Conference 2018

2018-05-14

W Rzymie odbyła się globalna konferencja prasowa poprzedzająca targi IFA 2018, na której firmy przedstawiały najnowsze produkty, omawiane były wyniki sprzedaży, trendy rozwojowe rynków elektroniki konsumenckiej oraz odbyła się konferencja prasowa kierownictwa IFA.

Czytaj więcej...
Przedpremierowy pokaz książki

PHILIPS

Przedpremierowy pokaz książki i pyszne soki

2018-05-09

Nowa książka Agaty Ziemnickiej oraz wyjątkowa oferta wyciskarek i sokowirówek marki Philips, były okazją do spotkania w prestiżowym Studio CookUp. Warto podkreślić, że „Soki i koktajle w minutę” to owoc współpracy autorki z holenderską marką. Spotkanie miało niezwykle pozytywny, wiosenny, prozdrowotny i zarazem edukacyjny charakter.

Czytaj więcej...
Spotkanie wysoko „w chmurach”

REMINGTON

Spotkanie wysoko „w chmurach”

2018-05-09

Powyższy tytuł absolutnie nie jest przypadkowy i nie odnosi się do uniesionej wysoko głowy, ale zobrazować ma wyjątkowe odczucia, jakie towarzyszyły dziennikarzom na zorganizowanym przez markę Remington spotkaniu. Odbyło się ono na 38. piętrze nowoczesnego wieżowca Warsaw Spire – co ważne, w otoczeniu wyjątkowej panoramy Warszawy.

Czytaj więcej...
Bosch kontra... Siemens!

BSH

Bosch kontra... Siemens!

2018-05-08

Tak, tak! W takiej właśnie w konwencji, pojedynku obu producentów, utrzymane było ostatnie spotkanie prasowe, które odbyło się w wyjątkowym miejscu, jakim jest Stadion Narodowy w Warszawie. Duch sportowej walki obecny był nie tylko z racji samego miejsca konferencji, ale także z powodu zmagań kulinarnych dwóch drużyn.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket