Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Czas

VARTA

Czas na zabawę

2019-03-28

Varta Consumer Batteries po raz kolejny zaprasza do udziału w swojej akcji „Czas na zabawę”. Każdy, kto zdecyduje się wziąć udział w zabawie, ma szansę na wygranie atrakcyjnej nagrody pieniężnej: 5000 zł na wymarzony wakacyjny wyjazd.

Czytaj więcej...
Perfekcyjny

BOSCH

Perfekcyjny duet

2019-03-28

„MasterChef Junior” i marka Bosch to duet perfekcyjny. W cztery lata wspólnie udało się stworzyć receptę na interesujący kulinarny program. Jego główne składniki to ciekawa formuła, niezawodni mali kucharze i bardzo dobrej jakości sprzęt.

Czytaj więcej...
Ekspres automatyczny D60 w nowej cenie

JURA

Ekspres automatyczny D60 w nowej cenie

2019-03-01

Model D60 to jeden z najprostszych ekspresów w ofercie marki JURA, jednakże pozwala on na przyrządzenie znakomitych specjałów kawowych niczym od baristy, a przy tym dostępny jest w atrakcyjnej cenie 2799 zł.

Czytaj więcej...
Promocje

THOMAS

Promocje w sklepie internetowym

2019-02-27

Prowadzony przez autoryzowany serwis sklep internetowy odkurzaczy marki Thomas dostępny pod adresem www.thomas-sklep.pl przygotował atrakcyjne zestawy promocyjne „Odkurzacz+”, które zawierają wszystko, co niezbędne, aby utrzymać w domu porządek.

Czytaj więcej...
Kup lodówkę,

SHARP

Kup lodówkę, blender w prezencie

2019-01-25

Sharp ogłosił ciekawą promocję, w której przy zakupie innowacyjnej chłodziarkozamrażarki tej marki można otrzymać w prezencie blender sportowy – model SAFP2002IEU.

Czytaj więcej...
Suszarka

BOSCH

Suszarka dla każdego

2019-01-25

Marka Bosch w kampanii promocyjnej postanawia przekonać Polaków, że suszarki bębnowe są dla wszystkich: dla wygodnych, eleganckich, a także dla oszczędnych. Przy zakupie wybranych modeli suszarek Boscha można otrzymać premię w wysokości nawet 300 zł!

Czytaj więcej...
106 przepisów

PHILIPS

106 przepisów na zdrowie!

2019-01-25

Blendery, wyciskarki i sokowirówki – wszystkie te urządzenia pozwalają przygotowywać pożywne i zdrowe koktajle, czasem jednak, gdy mamy ochotę spróbować czegoś nowego, a zawodzi nas inwencja twórcza, warto skorzystać z przepisów producentów.

Czytaj więcej...
300 zł zwrotu

SIEMENS

300 zł zwrotu za zakup sprzętu

2019-01-25

Firma Siemens objęła akcją promocyjną innowacyjne modele suszarek bębnowych z pompą ciepła i samoczyszczącym kondensatorem SelfCleaning Condenser. Biorąc udział w promocji, można otrzymać 300 zł zwrotu pieniędzy wydanych na zakup suszarki.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket