Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Odkurzacz bezprzewodowy

DYSON

Odkurzacz bezprzewodowy DC62 Animalpro

2015-01-01

Brytyjska firma Dyson od wielu lat należy do ścisłej czołówki producentów najwyższej klasy sprzętu AGD. Produkty tej marki znane są przede wszystkim z opatentowanych technologii, niepowtarzalnego designu oraz najwyższej jakości. Tym razem nowe rozwiązania wprowadzono do odkurzaczy bezprzewodowych.

Czytaj więcej...
Przyjemne gotowanie -

BOTTI

Przyjemne gotowanie - robot planetarny 6119 Mars

2015-01-01

Roboty planetarne wzorowane są na urządzeniach profesjonalnych. Dzięki specjalnej budowie i zastosowanym rozwiązaniom doskonale sprawdzają się podczas przygotowywania różnego rodzaju ciast i potraw. to one zapewniaj a gotowanie na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej...
Diamentowa stylizacja -

BABYLISS PARIS

Diamentowa stylizacja - prostownica ST389E

2015-01-01

Prostownice do włosów to jedne z najpopularniejszych produktów do stylizacji. O skuteczności ich pracy decydują m.in. rodzaj i materiał wykonania płytek grzejnych, zakres temperatury czy funkcja jonizacji. Ta ostatnia została zastosowana w nowej prostownicy BaByliss.

Czytaj więcej...
Mini piekarnik parowy

CONCEPT

Mini piekarnik parowy PT-5120

2015-01-01

Firma Concept wprowadziła na rynek nowe urządzenie, które sprawdzi się w każdej kuchni. Mini piekarnik to propozycja dla tych, którzy szukają czegoś więcej niż klasyczna kuchenka mikrofalowa.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket