Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

5 lat HbbTV w Polsce

5 lat HbbTV w Polsce i co dalej?

2017-03-09

To już piąta konferencja poświęcona telewizji hybrydowej, podsumowująca jej rozwój na polskim i zagranicznych rynkach telewizyjnych oraz omawiająca przyszłość HbbTV.

Czytaj więcej...
Targi ISE 2017

Targi ISE 2017

2017-03-09

Targi ISE to jedna z najważniejszych imprez prezentujących rozwiązania audiowizualne, podczas której pokazywane są kierunki rozwoju m.in. w obszarze digital signage.

Czytaj więcej...
Hirek Wrona ambasadorem marki

TAGA HARMONY

Hirek Wrona ambasadorem marki

2017-03-06

W siedzibie firmy Polpak Poland w podwarszawskich Regułach odbyło się uroczyste podpisanie kontraktu z Hirkiem Wroną, który został ambasadorem marki TAGA Harmony. Hirek Wrona to ceniony dziennikarz i prezenter telewizyjny i radiowy, a jednocześnie miłośnik „winyli” i analogowego brzmienia.

Czytaj więcej...
Obchodzi swoje trzecie urodziny

MYCENTER

Obchodzi swoje trzecie urodziny

2017-03-03

W podwarszawskim hotelu Narvil ogólnopolska sieć sklepów MyCenter świętowała trzecią rocznicę swojego istnienia.

Czytaj więcej...
Gala Mobility Trends 2016

Gala Mobility Trends 2016

2017-02-13

W Teatrze Capitol w Warszawie odbyła się siódma edycja Gali, podczas której zostały wręczone statuetki „Złoty Bell” w 26 kategoriach. W 21 z nich zadecydowali miłośnicy mobilnych rozwiązań, którzy mogli wybierać spośród prawie 450 produktów i usług dodanych do ankiety przez producentów lub dystrybutorów. Głosowanie w plebiscycie Mobility Trends trwało do 31 stycznia br. i wzięło w nim udział aż 28 tysięcy osób, które oddały łącznie 232910 głosów.

Czytaj więcej...
Prestiżowe wnętrze, wyjątkowe systemy

AUDIOPRESTIGE

Prestiżowe wnętrze, wyjątkowe systemy

2017-02-06

Nasza redakcja miała przyjemność gościć w salonie audio-wideo Audioprestige, zlokalizowanym przy al. Jana Pawła II w Warszawie, w pobliżu centrum handlowego Arkadia. Miejsce to jest jednocześnie wizytówką sklepu internetowego audioprestige.pl.

Czytaj więcej...
LIVING KITCHEN: Po raz kolejny innowacyjnie

LIVING KITCHEN: Po raz kolejny innowacyjnie (fotorelacja)

2017-02-01

Tegoroczne targi LivingKitchen oraz imm cologne odwiedziło ponad 150 tys. osób. To absolutny rekord! Trzeba w tym miejscu podkreślić, że obie imprezy są znakomicie przygotowane i zorganizowane oraz mają ciekawy, nowatorski pod wieloma względami format.

Czytaj więcej...
Jubileuszowe targi

Jubileuszowe targi CES

2017-02-01

50. edycja targów CES była dla producentów sprzętu audio, telewizorów, urządzeń mobilnych i akcesoriów okazją do zaprezentowania produktów, które przez najbliższe dwanaście miesięcy będą rozpalać wyobraźnię miłośników gadżetów.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket