Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Dystrybutorem urządzeń

AB

Dystrybutorem urządzeń marki Socomec

2017-01-12

Grupa AB SA podpisała umowę dystrybucyjną z firmą Socomec, producentem urządzeń UPS, przełączników zasilania, rozwiązań do przetwarzania energii i technik pomiarowych.

Czytaj więcej...
Z narzędziami dla Internetu rzeczy

QNAP

Z narzędziami dla Internetu rzeczy

2017-01-11

Tajwańska firma dynamicznie rozwija ofertę narzędzi do tworzenia aplikacji Internetu rzeczy.

Czytaj więcej...
Wspólnie z DALI dla WOŚP

HORN DISTRIBUTION

Wspólnie z DALI dla WOŚP

2017-01-11

Polski dystrybutor sprzętu audio-wideo – firma Horn Distribution oraz DALI, czyli duński producent kolumn głośnikowych wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na licytację zostały przekazane kolumny DALI Fazon F5 30th Anniversary w kolorze „Yellow Flames”.

Czytaj więcej...
ZIPSEE „Cyfrowa Polska”: Ustawa o zużytym sprzęcie

ZIPSEE „Cyfrowa Polska”: Ustawa o zużytym sprzęcie nie zlikwidowała „szarej strefy” w elektroodpadach

2017-01-10

Wprowadzona w styczniu 2016 r. ustawa o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym nie wyeliminowała ryzyka występowania patologii gospodarowania elektrośmieciami. A rozwiązania, które za jej pomocą wprowadzono okazały się niewystarczające, bo nie zlikwidowała szarej strefy w tym obszarze. Rok po wprowadzeniu przepisów w życie branża elektroniczna apeluje do rządu i parlamentarzystów o zmiany w ustawie. Resort środowiska deklaruje gotowość rozmowy w tej sprawie.

Czytaj więcej...
„Nasza Kuchnia”

RUSSELL HOBBS

„Nasza Kuchnia” od kuchni

2017-01-09

Firma Russell Hobbs wie, że kuchnia to jedno z najważniejszych miejsc w domu – to tam przygotowujemy rodzinne posiłki i spędzamy wspólnie czas. Dlatego producent po raz kolejny zaprosił fanów produktów niemieckiej firmy do wspólnego gotowania w ramach cyklu „Nasza Kuchnia”.

Czytaj więcej...
Z sukcesami w Serbii

GORENJE

Z sukcesami w Serbii

2017-01-09

Podczas corocznej ceremonii wręczania nagród przez Serbian Association of Managers (SAM – Serbskie Stowarzyszenie Managerów) Gorenje otrzymało nagrodę dla najlepszego pracodawcy. Ponadto producent może świętować tam także sukces produkcyjny – 5 milionów lodówek w ciągu 10 lat produkcji.

Czytaj więcej...
Ciekawe badanie na temat kuchni

AMICA

Ciekawe badanie na temat kuchni

2017-01-09

Z badania przeprowadzonego przez TNS Polska na zlecenie firmy Amica w październiku 2016 r. wynika, że Polacy chętnie eksperymentują, poznają nowe smaki i poszukują kulinarnych inspiracji. Tutaj słowo „otwartość” okazało się trafne w kontekście opisania polskiej kuchni.

Czytaj więcej...
Już niedługo targi

Już niedługo targi LivingKitchen 2017

2017-01-09

Przed nami jedne z największych, międzynarodowych targów mebli kuchennych i wyposażenia kuchni. W dniach 16–22 stycznia 2017 Koelnmesse stanie się centrum wyszukanego wzornictwa oraz miejscem do rozmów biznesowych o zbliżających się trendach w naszych kuchniach. Równolegle do targów LivingKitchen 2017 odbędą się światowe targi wyposażenia wnętrz – imm cologne.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket