Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Kobieca pralka?

SHARP

Kobieca pralka? Sharp odpowiada: Model ES-FC6122W2, zwany "Lady"

2016-03-08

Większości z nas przymiotnik "kobiecy" w odniesieniu do produktów kojarzy się z kosmetykami, ubraniami, czasem gadżetami elektronicznymi lub nieco rzadziej samochodami. Jak dotąd, mało która marka urządzeń AGD zdecydowała się na wprowadzenie do sprzedaży produktu zaprojektowanego specjalnie z myślą o kobietach. W tej nielicznej grupie jest Sharp, który właśnie mając na uwadze gust oraz potrzeby pań, dołączył do swojej oferty pralek model ES-FC6122W2, zwany "Lady".

Czytaj więcej...
AddWash, nowoczesna funkcja dla wszystkich

SAMSUNG

AddWash, nowoczesna funkcja dla wszystkich

2016-03-03

W lutym tego roku na polskim rynku pojawiły się pralki z niespotykaną dotąd opcją dokładania prania. Samsung po raz kolejny udowadnia, że jest jedną z najbardziej kreatywnych marek. O technice AddWash i jej możliwościach opowiada Piotr Kondraszuk, produkt marketing manager w firmie Samsung Polska.

Czytaj więcej...
Czyste powietrze dla wymagających -

WEBBER

Czyste powietrze dla wymagających - oczyszczacz powietrza AP9405B

2016-03-01

Oczyszczacz powietrza koniecznie powinien się znaleźć w domach alergików, palaczy czy rodzin z małymi dziećmi. Ciekawy produkt oferuje firma Webber, która właśnie wprowadziła na rynek nowy model.

Czytaj więcej...
Ekspres automatyczny

JURA

Ekspres automatyczny ENA Micro 90

2016-03-01

System P.E.P., opracowany przez firmę Jura, to kolejny krok w przygotowaniu perfekcyjnej kawy w domowym zaciszu. Dzięki niemu mała czarna zaskakuje idealnymi parametrami, intensywnym aromatem i niepowtarzalnym smakiem w całym spektrum specjałów – od małego, mocnego ristretto aż po popularną, delikatną kawę flat white.

Czytaj więcej...
Nowa jakość odkurzania -

KAERCHER

Nowa jakość odkurzania - odkurzacz VC 6 Premium

2016-03-01

VC 6 Premium to nowe urządzenie w ofercie firmy Kärcher. Odkurzacz z serii VC charakteryzuje się dużą siłą ssania i komfortem obsługi, które zapewniają skuteczną i wygodną pracę z urządzeniem.

Czytaj więcej...
Precyzyjne odmierzanie -

ZELMER

Precyzyjne odmierzanie - waga kuchenna ZKS18000

2016-03-01

W kuchni liczą się dokładność i precyzja. Umiejętne odmierzanie ilości składników to klucz do sukcesu w kulinarnych zmaganiach. Niezastąpioną pomocą może stać się nowa waga marki Zelmer, która łączy praktyczne rozwiązania z ciekawym wzornictwem.

Czytaj więcej...
Rozdrabnianie i podgrzewanie w jednym -

THOMSON

Rozdrabnianie i podgrzewanie w jednym - blender kielichowy z funkcją podgrzewania THFP05538

2016-03-01

W kategorii blenderów stojących coraz częściej pojawiają się modele wielofunkcyjne, które nie tylko rozdrabniają, ale także podgrzewają produkty. Tego typu urządzenie ma w ofercie firma Thomson, która właśnie wprowadziła na rynek model THFP05538.

Czytaj więcej...
Stylowy design i duża moc -

ELDOM

Stylowy design i duża moc - czajnik bezprzewodowy C245

2016-03-01

Wygląd w drobnym sprzęcie AGD już od dawna odgrywa znaczącą rolę, dlatego też Eldom zaprezentował czajnik bezprzewodowy C245 w stylowej „bąbelkowej” obudowie.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket