Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Sprzęt MEE Audio na wyłączność

Sprzęt MEE Audio na wyłączność

2016-11-30

Znany amerykański producent słuchawek nareszcie z oficjalnym przedstawicielstwem w Polsce! Firmy Rafko Dystrybucja oraz MEE Audio poinformowały o przejęciu przez Rafko wyłącznej dystrybucji sprzętu marki MEE Audio na terenie naszego kraju.

Czytaj więcej...
Współpraca z DJ-em Adamusem

PANASONIC

Współpraca z DJ-em Adamusem

2016-11-30

Firma Panasonic rozpoczęła współpracę z artystą wielkiego formatu, jakim niewątpliwie jest DJ Adamus. Pierwszą okazją do kooperacji stała się premiera jego autobiografii pt. „Historia złego chłopca. Świadomość, szczęście, pasja”.

Czytaj więcej...
Samsung 20 lat w Polsce.

SAMSUNG

Samsung 20 lat w Polsce. Od obrazu mono do kropek kwantowych

2016-11-25

W wielu polskich domach telewizor jest nieodłącznym i centralnym elementem salonu – cała rodzina zbiera się przy nim, aby obejrzeć ulubiony serial lub film. Telewizor na przestrzeni lat przekształcił się z dużego, ciężkiego urządzenia w integralną część wystroju wnętrz zachwycającą designem i technologią. Wraz z firmą Samsung – producentem najnowocześniejszych telewizorów SUHD, obecnym w Polsce już od 20 lat – sprawdźmy, jak w ostatnim czasie ewoluowały telewizory.

Czytaj więcej...
Nowy sezon serialu HBO „Pakt”

SAMSUNG

Nowy sezon serialu HBO „Pakt” w jakości UHD w Samsung Smart TV

2016-11-22

Jak potoczą się dalsze losy dziennikarza Piotra Grodeckiego i czy winni katastrofy górniczej zostaną ukarani? Drugi sezon popularnego serialu „Pakt” zadebiutował w niedzielę w aplikacji HBO GO.

Czytaj więcej...
Światowy Dzień Telewizji

Światowy Dzień Telewizji

2016-11-22

21 listopada 2016 r. – obchodzono Światowy Dzień Telewizji, święto ustanowione przez ONZ w uznaniu jej globalnego wpływu na kulturę. Tak jak zwykle miliardy ludzi spędzą dziś miliardy godzin, oglądając telewizję, dyskutując na jej temat i dzieląc się wrażeniami z innymi. Aby uczcić Światowy Dzień Telewizji, firmy badawcze z całego świata przygotowały dane obrazujące zasięg i popularność telewizji, która pozostaje najpopularniejszym środkiem masowego przekazu.

Czytaj więcej...
Beiks Media Show

Beiks Media Show - pokaz sprzętu wideo i fotograficznego

2016-11-16

W Warszawie w Hotelu Gromada odbyła się wystawa Beiks Media Show, poświęcona pokazom sprzętu wideo i fotograficznego. Dużą atrakcją były warsztaty i seminaria, które pozwalały w praktyce wzbogacić wiedzę o filmowaniu i fotografowaniu.

Czytaj więcej...
Nowa kampania Zelmera. Widzieliście już

ZELMER

Nowa kampania Zelmera. Widzieliście już "pewną teściową"??

2016-11-09

Ruszyła kampania odkurzaczy marki Zelmer. Działania promujące zakładają obecność w TV, Internecie, prasie, komunikację w mediach społecznościowych i aktywności PR. Głównym bohaterem kampanii został odkurzacz Protecto, ochraniający meble i ściany przed uszkodzeniami.

Czytaj więcej...
Ceneo: Produkt Roku

iROBOT

Ceneo: Produkt Roku dla iRobota

2016-11-07

Autoryzowany importer i dystrybutor produktów iRobot w Polsce – firma DLF Sp. z o.o. – informuje, że robot odkurzający iRobot Roomba 980 otrzymał tytuł Produktu Roku w kategorii Dom i Wnętrze w rankingu e-Zakupów Ceneo.pl. Ranking sporządzony został w oparciu o opinie klientów.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket